رهبر ایران
امام خمینی
ریاست جمهوری ایران - آقای دکتر سید حسن روحانی
پایگاه اطلاعا رسانی دولت
آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
سال 1397 {حمایت از کالای ایرانی}               استفاده نادرست از اینترنت ، تضادهای شخصیتی و فرهنگی را به وجود می آورد .                استفاده از فضای مجازی را باید مدیریت کرد .                
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

افتخار آفرینی مدیران آموزشگاههای آزاد استان گلستان در مرحله سوم مسابقات انگیزشی ویژه مدیران آموزشگاههای آزاد کشور


  به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان،با برگزاری مرحله سوم مسابقات انگیزشی ویژه  مدیران آموزشگاه های آزاد کشور دو نفر از مدیران آموزشگاههای آزاد استان به مرحله پایانی این مسابقات راه یافتند.

.ابوالفضل تیرانداز مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گلستان با اعلام این خبر گفت :  از مجموع 3015 نفر شرکت کننده در مرحله اول مسابقات در سطح کشور ، پانزده  نفر از شرکت کنندگان به مرحله پایانی مسابقات راه یافتند که از استان گلستان سرکار خانم معصومه وزیری دوزین مدیر آموزشگاه آزاد کوشا و سرکار خانم معصومه قاسمی راد مدیر آموزشگاه آزاد دارالفنون هر دو از شهرستان گالیکش در این مرحله از مسابقات حضور دارند .

وی گفت مرحله سوم این مسابقات در مورخ 16 و 15 تیر ماه سالجاری در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کرج با حضور 106 نفر از مدیران آموزشگاههای آزاد کشور برگزار گردید که استان گلستان در این مرحله دارای 7 نماینده بود .

وی یاد آور شد در مرحله اول تعداد 123 نفر از مدیران آموزشگاههای آزاد استان در مسابقات شرکت نمودند که از این تعداد 17 نفر به مرحله دوم راه یافتند .

تیرانداز هدف از برگزاری این مسابقات را  شناسایی مدیران خلاق و برتر بخش خصوصی در چهار مرحله عنوان کرد . .

 

تعداد بازدید کل :‌386
{حمایت از کالای ایرانی }