رهبر ایران
امام خمینی
ریاست جمهوری ایران - آقای دکتر سید حسن روحانی
پایگاه اطلاعا رسانی دولت
آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
سال 1397 {حمایت از کالای ایرانی}               استفاده نادرست از اینترنت ، تضادهای شخصیتی و فرهنگی را به وجود می آورد .                استفاده از فضای مجازی را باید مدیریت کرد .                
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:مهارت آموزی ملی پیش نیاز رشد، بهره وری و توسعه در کشور است


رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با بیان اینکه مهارت آموزی ملی پیش نیاز رشد، بهره وری و توسعه در کشور است تاکید کرد: توسعه و به روز رسانی آموزش های فنی و حرفه ای در کشور با توجه به فناوری های روز دنیا نیاز به توجه ویژه مسئولان کشور دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم،  محمد امین سازگارنژاد معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نشست مدیران ستادی و استانی  سازمان فنی و حرفه ای کشور که در سالن همایش مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) برگزار شد عنوان کرد: آموزش فنی و حرفه ای نیازمند همت و کمک مجلس شورای اسلامی است و آموزش های مهارتی می تواند به زندگی کریمانه منجر شود و از بسیاری از آسیب های اجتماعی پیشگیری کند.

وی با بیان اینکه انتقال مهارت به منابع انسانی  یکی از پیچیده ترین موضوعات دنیای امروز است گفت: نیاز ملی ما برای مهارت آموزی بی کران است و اگر هوشمندانه به این موضوع نگاه شود بخش زیادی از بحران بیکاری و اشتغال که دغدغه ملی است برطرف می شود.

وی با بیان اینکه مهارت آموزی ملی پیش نیاز رشد، بهره وری و توسعه در کشور است تاکید کرد: توسعه و به روز رسانی آموزش های فنی و حرفه ای در کشور با توجه به فناوری های روز دنیا نیاز به توجه ویژه مسئولان کشور است.

معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تاکید کرد: انتظار ما از مجلس شورای اسلامی این است که حامی مهارت آموزی ملی باشید. 


 
تعداد بازدید کل :‌270
{حمایت از کالای ایرانی }