رهبر ایران
امام خمینی
ریاست جمهوری ایران - آقای دکتر سید حسن روحانی
پایگاه اطلاعا رسانی دولت
آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
سال 1397 {حمایت از کالای ایرانی}               جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                استحکام بخشی و صیانت از زیرساخت های کشور               پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 12 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

نماینده مردم شريف آزادشهر و راميان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان : آموزش های فنی وحرفه ای نقش بسیار تأثیرگذاری بر اشتغال کشور دارد.‏


به منظور گسترش تعاملات و همکاری های متقابل ، نماینده مردم شهرستان های آزادشهر ورامیان در مجلس شورای اسلامی با حضور در اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان با مدیر کل این مجموعه گفتگو و تبادل نظر کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان در این دیدار آقای ابراهیمی نماینده مردم شریف شهرستان های آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی ضمن استقبال از همکاری با آموزش فنی وحرفه ای، گفت: آموزش های فنی وحرفه ای نقش بسیار تأثیرگذاری بر  اشتغال کشور دارد ؛ وبا توجه براین مساله سعی بر آن است تا جوانان و افراد جویای کار را به سمت فراگیری آموزش های مهارتی سوق دهیم.

نماینده مردم شهرستانهای آزادشهر ورامیان در مجلس شورای اسلامی در این دیدار گفت: امروزه اهمیت مقوله مهارت آموزی و تاثیر آموزشهای فنی و حرفه ای در بحث اشتغال بر هیچ کسی پوشیده نیست.


وی افزود : استان گلستان یک منطقه استراتژیک است و با توجه به چشم انداز هایی که برای آن ترسیم شده است به تعداد قابل توجهی نیروی ماهر و تکنسین نیاز دارد.

علیرضا ابراهیمی خاطر نشان کرد: ارائه آموزشهای مهارتی متناسب با نیاز منطقه، اثر بخشی آموزشهای فنی و حرفه ای را بسیار افزایش می دهد.

در ادامه مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان ضمن ارائه گزارشی کوتاه از عملکرد استان و تبیین سیاستها و برنامه های سازمان گفت: در شرایطی که اقتصاد مقاومتی یکی از راهبرد های کلان کشور تعیین شده است، بدون تردید آموزش فنی و حرفه ای یکی از ارکان اصلی در ایجاد سریع تحول اقتصادی می باشد.

سید علیرضا حسینی طلب ضمن اشاره به نامگذاری سال 96 تحت عنوان اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری بر عزم جدی این اداره کل در اجرای منویات رهبری در عرصه مهارت آموزی تاکید کرد.

 

 
تعداد بازدید کل :‌428
{حمایت از کالای ایرانی }