رهبر ایران
امام خمینی
ریاست جمهوری ایران - آقای دکتر سید حسن روحانی
پایگاه اطلاعا رسانی دولت
آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
سال 1397 {حمایت از کالای ایرانی}               جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                استحکام بخشی و صیانت از زیرساخت های کشور               پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 12 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان ، در پیامی درگذشت حجت الاسلام سبحانی امام جمعه سابق شهرستان گنبد کاووس را تسلیت گفت .‏


مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان ، در پیامی درگذشت حجت الاسلام سبحانی امام جمعه سابق شهرستان گنبد کاووس را تسلیت گفت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان ، در پیام سید علیرضا حسینی طلب آمده است :

 

انالله و انا الیه راجعون

اذا مات العالم ثلم فی الاسلام ثلمة لایسدها شیء

ضایعه رحلت جانسوز عالم جلیل القدر حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حسین سبحانی که از دلسوزان و خدمتگزاران به دین و آیین ایران اسلامی بودند و عمر پر برکت خود را در سنگر الهی امامت جمعه و در راه خدمت به نظام و انقلاب اسلامی و مردم متدین استان گلستان صرف نمودند ،این استان را در شوکی ناگهانی و غمی عظیم فرو برد .

 

اینجانب به نیابت از مجموعه بزرگ آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان فقدان این عالم ربانی را به محضر مقام معظم رهبری،حضرت آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان ، خانواده این روحانی فقید و مردم ولایت مدارتشیع و تسنن شهرستان گنبد کاووس تسلیت عرض نموده و برای آن مجاهد فی سبیل الله غفران ابدی مسئلت می نمایم .

 

 

سید علیرضا حسینی طلب

مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان

 

شایان ذکر است حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حسین سبحانی امام جمعه سابق گنبدکاووس که 23 سال در این مسند به انقلاب و میهن عزیزمان خدمت کرده بود به دلیل بیماری ریوی دار فانی را وداع گفت و به روح پرفتوحش به ملکوت اعلی پیوست.

وی که از سال 1372 با دستور مستقیم رهبر معظم انقلاب و پس از حجت‌الاسلام حسین عمادی به عنوان امام جمعه گنبدکاووس منصوب شده بود تا تابستان سال گذشته در این مسند مشغول خدمتگزاری به مردم شریف و مومن گنبدکاووس بود که به علت کهولت سن و بیماری تریبون نماز جمعه را به دوست و همکار چندین ساله‌اش حجت‌الاسلام محمود ترابی واگذار کرد.

این مرحوم که از مبارزان بزرگ انقلابی در دهه‌های 40 و 50 نیز بود، در مشهد به همراه شهیدان رجایی، هاشمی نژاد، رهبر معظم انقلاب و شهید بهشتی مبارزات علمی و عملی بسیاری را با رژیم سفاک شاهنشاهی انجام داده‌اند و خود یکی از شاگردان درس پدر رهبر معظم انقلاب و از یاران صدیق رهبری در طی سالیان متمادی بودند.

مرحوم حجت‌الاسلام محمد حسین سبحانی در دوران دفاع مقدس نیز بارها در جبهه‌های حق علیه باطل حضور پیدا کرده بود که از نکات جالب آن همسنگری با قاضی‌زاده هاشمی وزیر فعلی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مقطعی کوتاه بوده است.

وی که از سال 1372 با نظر رهبر معظم انقلاب با ماموریتی روشن برای حفظ و تعمیق وحدت اسلامی در شهرستان گنبدکاووس مسوولیت امامت جمعه را برعهده داشت در طول دوران تصدی مسوولیت بارها از سوی رهبر معظم انقلاب و سایر بزرگان کشور به دلیل موفقیت در این ماموریت مورد تحسین قرار گرفت.

گفتنی است حجت‌الاسلام محمد حسین سبحانی چند ماهی بود که به علت شدت گرفتن بیماری به صورت مرتب تحت نظر پزشکان قرار گرفته بود و در اواسط ماه صفر جاری برای مراقبت‌های ویژه به بیمارستان شهید مطهری منتقل شده بود که در همین مکان و به علت اختلالات تنفسی ناشی از بیماری ریوی دارفانی را وداع گفت.

 

 

 
تعداد بازدید کل :‌296
{حمایت از کالای ایرانی }