رهبر ایران
امام خمینی
ریاست جمهوری ایران - آقای دکتر سید حسن روحانی
پایگاه اطلاعا رسانی دولت
آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
سال 1397 {حمایت از کالای ایرانی}               جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                استحکام بخشی و صیانت از زیرساخت های کشور               پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 12 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

ديدار مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان گلستان با خانواده معظم شهید مدافع حرم افشین ذورقی


بمناسبت هفته بسیج و بمنظور ارج نهادن به مقام والای شهیدان بسیجی ایران اسلامی و 8 سال دفاع مقدس، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان با خانواده ی  معظم شهید مدافع حرم افشین ذورقی بحری  دیدار کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، در این دیدار که به مناسبت هفته بسیج و همچنین پاسداشت یاد و خاطره شهدا و تکریم خانواده های معظم انجام شد، سید علیرضا حسینی طلب  به همراه معاونین و چند تن از همکاران بسیجی با حضور در منزل شهید مدافع حرم افشین ذورقی بحری  با خانواده ی این شهید والامقام گفتگو و با اهدای لوح از مقام شامخ آن شهید و خانواده ی آن تقدیر کرد .

مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای گلستان در این دیدار ضمن تبریک بمناسبت فرارسیدن هفته بسیج، ازشهدا به عنوان چراغ هدايت و روشن انقلاب اسلامي یاد کرد كه نقش بسزایی در تداوم انقلاب اسلامي داشته اند.

وی گفت: شهدا متعلق به همه مردم ایران هستند و تکریم خانواده های ایشان از وظایف مسئولین و خدمتگزاران نظام و آحاد جامعه می باشد و این مناسبت ها بهانه ای است تا بتوانیم از خانواده های این عزیزان یادی کرده و از دلاوری های فرزندان آنان تقدیر کنیم.

در این دیدار که در فضایی بسیار صمیمی انجام شد، خانواده ی شهید افشین زورقی از توجه مسئولین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان به شهدا  ابراز خوشحالی و خرسندی کردند.

درخاتمه با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از خانواده محترم شهید ذورقی تجلیل به عمل آمد .
شایان ذکر است ، افشین ذورقی بحری هشتمین شهید مدافع حرم استان گلستان و  متولد روستای سیاهتلو شهرستان گرگان است که در دفاع از حرم آل البیت(ع) در نبرد با تروریست‌های تکفیری و در خاک سوریه  به فیض شهادت نائل شد.

در خصوص کارنامه کاری این شهید: گفتنیست ایشان در گروه مهندسی 45 جواد الائمه سپاه نینوا به نظام و انقلاب خدمت کرد و به صورت داوطلبانه به سوریه اعزام  شد .


 
تعداد بازدید کل :‌355
{حمایت از کالای ایرانی }