سال 1396 {اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال}               استفاده نادرست از اینترنت ، تضادهای شخصیتی و فرهنگی را به وجود می آورد .                استفاده از فضای مجازی را باید مدیریت کرد .                
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

بمناسبت فرا رسیدن هفته وحدت؛ نشست صمیمی مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان با مشاور استاندار در امور اهل سنت استان و امام جمعه اهل سنت شهرستان آق قلا و فرماندار شهرستان


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان با امام جمعه اهل سنت آق قلا و مشاور استاندار در امور اهل سنت استان و فرماندار آن شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

بنابراین گزارش، در این دیدار آخوند عبدالحی میرزاعلی امام جمعه اهل سنت آق قلا بیان کرد: استان گلستان مملو از اتحاد، همدلی و نماد وحدت و الگو در کشور است که همه مردم آن با صلح و صفا و صمیمیت در کنار هم زندگی می کنند.

در ادامه حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان ضمن اشاره به اهمیت موضوع تولید و اشتغال با توجه به نامگذاری سال(اقتصاد مقاومتی، تولید_اشتغال) توسط مقام معظم رهبری و تاثیرگذار بودن آموزش های فنی و حرفه ای در تحقق اشتغال و تولید و همچنین توانمندسازی نیروی انسانی ماهر، به تبیین اهداف و برنامه های آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان پرداخت.

در ادامه امانگلدی ضمیر فرماندار شهرستان آق قلا  بیان کرد: دغدغه اصلی جامعه اشتغال می باشد و یکی از راه های تاثیرگذار در رسیدن به اشتغال پایدار و همچنین تولید ملی آموزش های فنی و حرفه ای است.

تعداد بازدید کل :‌155
{اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال}