رهبر ایران
امام خمینی
ریاست جمهوری ایران - آقای دکتر سید حسن روحانی
پایگاه اطلاعا رسانی دولت
آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
سال 1397 {حمایت از کالای ایرانی}               جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                استحکام بخشی و صیانت از زیرساخت های کشور               پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 12 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

دیدار رئیس و کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای رامیان با امام جمعه شهرستان


به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رامیان،رئیس و کارکنان این مرکز  با حجت الاسلام والمسلمین طاهری امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

بنابراین گزارش در این دیدار ابتدا حسن مظاهری رئیس مرکز ، گزارشی از عملکرد آموزشی 8 ماهه سالجاری را در بخشهای مختلف ارائه نمود .

وی همچنین در خصوص روند احداث ساختمان جدید این مرکز توضیحات کافی را شرح داد و خواستار همکاری وحمایت بیش از پیش امام جمعه و تریبون مقدس نماز جمعه در راستای گسترش فرهنگ مهارت آموزی واهمیت آن در راستای اشتغالزایی در جامعه شد .

در ادامه حجت الاسلام طاهری امام جمعه رامیان  نقش آموزش فنی حرفه ای در ارتقای فرهنگ مهارت در سطح  جامعه را کلیدی دانست و اظهار داشت:سازمان فنی حرفه ای به عنوان نهادی که در ارتقای فرهنگ مهارت تاثیر دارد باید در اقدامی جهادی با هماهنگی دستگاه های دیگر در زمینه رسالت خود تلاش نماید.

وی با اشاره به خدمات ارزنده فنی حرفه ای در جامعه و تقدیر از آن ها افزود:امروز  الحمدالله طبق گزارشات  واصله سازمان فنی حرفه ای خدمات ارزنده ای در تربیت نیروهای کار ورزیده در جامعه دارد .

امام جمعه رامیان  رونق اقتصادی را در گرو کیفیت تولید دانست و تصریح کرد: سازمان فنی حرفه ای نیروهایی تربیت کند که با توجه ویژه به کیفیت تولیدات،تولید را ختم به صادرات کنند تا رونق اقتصادی در کشور ایجاد شود.

وی در بخش دیگری از بیانات خود با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم(ص)قیمت انسانها را به مهارت آنان دانستند و ضمن ترغیب جوانان به فراگیری مهارت و آموزش های فنی و حرفه ای،خواستار تحقق و شکوفایی استعداد های آنان شد.

حجة الاسلام طاهری امام جمعه شهرستان  رامیان ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در زمینه مهارت آموزی و دوره های آموزشی فنی و حرفه ای و ایجاد شغل در شهرستان از حضور رئیس و کارکنان در این دیدار تشکر نمود.

 
تعداد بازدید کل :‌279
{حمایت از کالای ایرانی }