سال 1396 {اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال}               استفاده نادرست از اینترنت ، تضادهای شخصیتی و فرهنگی را به وجود می آورد .                استفاده از فضای مجازی را باید مدیریت کرد .                
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

مشارکت استان گلستان در ویدئو کنفرانس بررسی روند اجرای مرحله کشوری هجدهمین مسابقات ملی مهارت


مرحله کشوری هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در بهمن ماه سال جاری برگزار میگردد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان، با توجه به برگزاری مرحله کشوری هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت  از تاریخ 23 الی 28  بهمن ماه سال جاری ویدئو کنفرانسی به جهت هماهنگی بیشتر با استانها  از سوی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور به اجرا در آمد و  نمایندگان  ادارت کل استانها در این ویدئو کنفرانس  حضور داشتند .

این گزارش می افزاید : از استان گلستان  آقایان مفیدی معاونت آموزش وپژوهش و موسوی رییس اداره آزمون و رجب نژاد کارشناس واحد آزمون  اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان حضور داشتند .

در این ویدئو کنفرانس نمایندگان  استان ها  به ارائه نظرات در خصوص چگونگی اجرا ی مسابقات  و بيان نقطه نظرات و پیشنهادات عملیاتی   پرداختند .

شایان ذکر است در خاتمه مقرر گردید مسابقات به صورت غیر متمرکز در 9 استان  از جمله ، فارس در رشته رباتیک ، کرمان در رشته ساخت وتولید وطراحی مهندسی مکانیک ، اصفهان در رشته کابینت ساز چوبی و گچ کاری ، مازندران در رشته ی نرم افزار ، آذربایجان شرقی در رشته تکنولوژی آب و طراحی گرافیک ، خراسان رضوی در رشته طلا وجواهر سازی و  البرز و تربیت مربی کرج در مابقی رشته ها برگزار گردد .

 

  
تعداد بازدید کل :‌114
{اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال}