آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 12 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

بیانیه سطح خدمت‏


بیانیه توافق سطح خدمت

این تارنما قوانین و مقرراتی را جهت استفاده کاربران از سایت تدوین نموده است که کاربران مجاز به ویرایش آن نبوده و به منظور استفاده از خدمات تارنما می بایست با تمامی این شرایط و نکات اشاره شده به آنها موافقت نمایند.

·         لینک به سایت های دیگر

تارنما اداره کل آموزش فنی و حرفه ای ، ممکن است شامل لینک هایی به سایت های دیگر باشد. سایت های لینک داده شده از درون این سایت ، تحت کنترل و نظارت ما نبوده و ما هیچ مسئولیتی را در قبال آنها بر عهده نمی گیریم.  اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گلستان این لینک ها را تنها جهت ارائه تسهیلات به شما درون سایت قرار داده و محتوای هر لینک، ارتباط خاصی به سایت ما نداشته و ما مسئولیتی را در قبال آن نمی پذیریم.

·         رفع مسئولیت

اطلاعات،‌ نرم افزار،‌ محصولات و خدمات ارائه شده در سایت ما ممکن است شامل خطاهای گرافیکی و یا برنامه نویسی باشد. قابل ذکر است بصورت دوره ای تغییراتی به این اطلاعات اعمال خواهد شد. همچنین واحد فناوری اطلاعات اداره کل  ، ممکن است به منظور توسعه برنامه ها ویرایش نمایند.

·         در دسترس بودن

تارنمای ادره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان مجهز به امکان ثبت انتقادات و پیشنهادات شما متقاضیان گرامی در مورد خدمات ارائه شده  از طریق " میز خدمت الکترونیکی " می باشد. در این قسمت شما میتوانید، بصورت تمام وقت و در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز، نظرات و انتقادات شما را ثبت نماید .

وب سایت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان در صورت برقرار بودن زیر ساخت های لازم مخابراتی بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

امکان ارتباط به مدیران و مسولین در قسمت " تماس با ما " فراهم گردیده است .

·         امکانات تارنما :

 تارنمای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گلستان به امکانات ذیل مجهز می باشد و شما میتوانید به صورت تمام وقت از این امکانات استفاده نمایید.

امکان ارسال و پیگیری پیام برای مدیران و مسولین در بخش تماس با ما   .

دسترسی به شماره تماس واحدهای مختلف اداره کل در بخش تماس با ما .

بخش پرسش‌های متداول در ‌تارنما

میز خدمت الکترونیکی

آرشیو اخبار

امکان چاپ و همچنین امکان تهیه نسخه الکترونیکی در قالب فرمت های رایج (pdf و غیره) از فرم‌های مورد عمل و مستندات موجود در تارنما

بخش نظرسنجی در ‌تارنما

قوانین و مقررات مرتبط با دستگاه

آگهی های مناقصات و مزایده ها

دسته‌بندی خدمات دستگاه بطور مناسب و بر اساس واحدهای اداره کل

امکان ارائه انتقاد، پیشنهاد، و شکایت در ‌تارنما

 کلید واژه ها :

بیانیه خدمت
تعداد بازدید این صفحه :‌1


{حمایت از کالای ایرانی }