آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 12 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


کسب مقام دوم اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان در جشنواره شهید رجایی وزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان ، در مراسم تجلیل از تلاشگران عرصه خدمت جشنواره شهید رجایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در سالن 17 شهریور این وزارتخانه برگزار شد، اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان مقام دوم این جشنواره را کسب کرد

دراین مراسم انوشیروان محسنی بندپی سرپرست وزارت تعاون ، کارو رفاه اجتماعی گفت :  در وزارتخانه بسیار بزرگی مشغول خدمتیم که بزرگترین وزراتخانه اجتماعی در کشور محسوب می‌شود و ماموریت‌های مهمی دارد که راهبری در امر مهارت آموزی که بیش از هر زمان دیگری به آن نیاز داریم از ماموریت‌های ماست. وی افزود: باید مهارت‌های عملی و تخصصی را در فارغ‌التحصیلان دانشگاهی افزایش دهیم.

وی با اشاره به ضرورت چابک سازی در زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: تلاش می‌کنیم بتوانیم در عمل به وظایف خودمان خدمات شایسته ای انجام دهیم که استقرار میزخدمت از جمله آنهاست.
محسنی بندپی افزود: عملکرد سازمان های زیرمجموعه در جشنواره شهید رجایی قابل توجه بوده است و به معنای آن است که نسبت به سال 95 جهش خوبی داشتیم و در شاخص های اختصاصی به دلیل دانش گرا بودن و بدنه تخصصی حائز رتبه خوبی شده‌ایم، اما برای ارتقای شاخص‌های عمومی باید بهینه سازی و چابک سازی را انجام دهیم. این خط مشی ما برای امسال باید باشد که بهینه سازی و تحول اساسی را در شاخص های عمومی شاهد باشیم.

در این مراسم دکتر انوشیروان محسنی بندپی سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان  با اهدای لوحی تجلیل کرد.
شایان ذکر است در این مراسم از آقایان فرهاد شادکام ، مهدی آقاپور ، محمد اسلامی و خانم کمالی با اهداء لوحی، تقدیر بعمل آمد.

 
تعداد بازدید کل :‌395
{حمایت از کالای ایرانی }