آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 12 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور اعلام كرد:28 آبان، کارت ورود به جلسه ششمین مرحله آزمون های سنجش مهارت توزيع مي شود


28 آبان ماه سال جاری، توزیع کارت ورود به جلسه ششمین مرحله آزمون های سنجش مهارت آغاز مي شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، رضا باجولوند، معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت اين سازمان گفت: توزیع کارت ورود به جلسه ششمین مرحله آزمون های سراسري سنجش مهارت مراکز آموزش فنی و حرفه ای در بخش دولتی و خصوصی و آزمون متقاضیان صنعت ساختمان، بخش های صنایع دستي، فرش  و... در سال 1397 از ساعت 8 صبح روز دوشنبه، 28 آبان آغاز و تا ساعت 24 روز چهارشنبه، 30 آبان ماه سال جاری ادامه مي يابد.

وي با اعلام اين خبر گفت: ششمین مرحله آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنعت ساختمان، صنايع دستي، فرش و نان و غله و... و ششمین مرحله آزمون سراسري سنجش مهارت سال 1397پايان دوره كارآموزان مراکز آموزش فني و حرفه اي در بخش دولتی و خصوصی، روز جمعه دوم آذر ماه سال جاري برگزار مي شود.

رضا باجولوند گفت: 39 هزار و 362 نفر در ششمین مرحله آزمون سراسری سنجش مهارت مراکز آموزش فنی و حرفه ای در بخش دولتی و خصوصی سال 1397 در یک هزار و 58 استاندارد آموزشی ثبت نام كرده اند كه از اين تعداد 24 هزار و 2 نفر مرد و 15 هزار و 360 نفر زن هستند و تمهيدات لازم براي شركت اين متقاضيان در آزمون فراهم شده است.

وي ادامه داد: 14 هزار و 6 نفر مرد در آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنعت ساختمان در 60 استاندارد آموزشی که در مورخ دوم آذرماه سال جاري برگزار می شود،  ثبت نام كرده اند.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور در ادامه گفت: 4 هزار و 218 نفر در آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنايع دستي، فرش و نان و ...در 126 استاندارد آموزشی که در دوم آذر ماه سال جاري برگزار می شود، ثبت نام كرده اند كه از اين تعداد 617 نفر مرد و 3 هزار و 601 نفر زن هستند.

وي افزود: مرحله كتبي ششمین مرحله آزمون سنجش مهارت سال 1397 در حوزه صنعت ساختمان، تفاهمنامه ها (صنايع دستي، فرش و نان و غله و... ) در 186 استاندارد آموزشی و همچنين ششمین مرحله آزمون هماهنگ پايان دوره كارآموزان مراکز آموزش فني و حرفه اي دو بخش دولتي و خصوصی در سال جاري در یک هزار و 58 استاندارد آموزشی به طور همزمان روز جمعه، دوم آذر ماه در سراسر كشور برگزار مي شود.

باجولوند در خصوص مراحل اجراي آزمون هاي سنجش مهارت گفت: هر آزمون شامل دو مرحله كتبي و عملي است كه متقاضيان بخش هاي صنعت ساختمان، تفاهمنامه ها (صنايع دستي، فرش و نان و غله و...) که قبلاً در موعد مقرر برای شرکت در آزمون های مذکور ثبت نام کرده اند، باید از بیست و هشتم تا سی ام آذر ماه با مراجعه به سامانه http://advari.irantvto.ir با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده و یا با درج مشخصات فردی، كارت ورود به جلسه خود را دريافت كنند.

وی ادامه داد: همچنین متقاضیان شرکت در ششمین مرحله آزمون سراسری سنجش مهارت در سال 1397 (کارآموزان بخش های دولتی و آموزشگاه های آزاد) که قبلاً برای شرکت در آزمون مورد نظر ثبت نام كرده اند، از بیست و هشتم تا سی ام آذر ماه سال جاري با مراجعه به سامانه http://azmoon.portaltvto.com  و درج شناسه پرداخت و شماره پرونده و یا با درج مشخصات فردی مي توانند نسبت به دریافت كارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.

رضا باجولوند گفت: داوطلبان پس از شرکت در آزمون كتبي و كسب نمره قبولي براساس برنامه زمانبندي اعلام شده از سوی ادارات سنجش استان ها براي شركت در آزمون عملي باید به حوزه هاي تعيين شده مراجعه نمايند.

وي با اشاره به تشكيل ستاد پاسخگويي آزمون سراسري سنجش مهارت گفت: درصورتي كه متقاضيان با مشکلی مواجه شوند، مي توانند با مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان محل سکونت خود تماس حاصل نمايند.

 

 
تعداد بازدید کل :‌252
{حمایت از کالای ایرانی }