آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 12 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


پیام تبریک مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان به مناسبت هفته وحدت و بزرگداشت هفته بسیج


همکاران محترم اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان

با سلام و تحیات الهی

نوای روحبخش «اشهدا ان محمد رسول الله» که امروز در سراسر گیتی طنین انداز گردیده، ترنم آسمانی دعوت حق تعالی برای وحدت و همدلی مسلمانان و آزادی خواهان عالم و راز ماندگاری اقتدار و استقلال مسلمین و تقویت و ترویج وحدت و یکدلی بین آنان است.

وحدت بی‌تردید نماد و پیام صلح و دوستی برای پیروان راستین و حقیقی دین و مکتب انسان ساز اسلام است و هفته وحدت پیام آور آن است که مسلمانان همه با اتحاد، یکپارچگی، همگرایی و ذهن هوشیار، در سایه دستورات پیامبر خدا (ص) و عترت پاک حضرتش، خود را از تفرقه افکنی بیگانگان دور نگه داشته و در سایه قرآن کریم و سنت و سیره نبوی، وحدت و یکرنگی خویش را حفظ کنند.

 و درود خدا بر تمامی کسانی که با همت وتلاش وافر خود قدم در راه خدمت خالصانه و جاودانه به کشور عزیز اسلامی مان گذاشته وبا ایثار واز خودگذشتگی مسیر تحقق اهداف وآرمان های انقلاب اسلامی را روز به روز روشن تر می نمایند و.بسیج به عنوان تواناترین وفعال ترین نیرو و بازوی  فکری وفعال جامعه در زمره مجاهدان فی سبیل الله قرار داشته و یك منظومه فكری كه در همه عرصه‌های سیاسی، نظامی، اقتصادی، علمی و فرهنگی، نیل به اهداف بلند قله‌های رفیع عزت و افتخار را هموار می‌سازد می باشد.

هفته بسیج فرصتی مغتنم برای تجدید عهد و پیمان با آرمان های بلند حضرت امام خمینی (ره) و بیعتی دوباره با سلف صالحش ، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است. هفته بسیج، هفته بزرگداشت رشادت ها و جان‏فشانی‏هایى است که براى سربلندى این سرزمین صورت گرفته است وما دیروز در سنگر دفاع از وطن وامروز هم در سنگر ایستادگی ومقاومت به وضوح دیده ایم.

اینجانب میلاد سراسر خیر و برکت آخرین فرستاده الهی، رسول خوبی ها، حضرت محمد مصطفی (ص) و ولادت با سعادت سلاله پاک و گرامی آن وجود بزرگوار، ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته مبارک وحدت و اخوت و تقارن آن را با هفته بسیج که یادگار حامی مستضعفان جهان حضرت امام خمینی (ره) آن پیر فرزانه ودوراندیش است به تمامى مردم عزیز استان گلستان بویژه کارکنان اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان  تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند سبحان سلامتى، بهـروزى و توفیقات این خادمان بی ریا را درسایه منویات مقام معظم رهبرى حضرت آیت ا... العظمی خامنه اى ( مدّ ظلّه العالى) ودر خدمت به نظام مقدس جمهورى اسلامى ایران مسئلت مى نمایم . امیدست مسلمین جهان با تمسک به قرآن و عترت به یادگار مانده از رسول مهر، عطوفت و مهربانی و با وحدت و همدلی روزافزون، مسیر کمال و سعادت را با عزت و سربلندی بپیمایند.

                                                                                                                                                سیدعلیرضا حسینی طلب

مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان


تعداد بازدید کل :‌242
{حمایت از کالای ایرانی }