آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 12 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


معاونت اداری و پشتیبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گلستان خبر داد : مزایده عمومی خودرو و ماشین آلات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گلستان


اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان در نظر دارد تعداد یک دستگاه خودرو و یک دستگاه ماشین آلات خود را از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گلستان : مهدی رحمدل معاون اداری و پشتیبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گلستان گفت : اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در نظر دارد تعداد یک دستگاه از خودروهای خود را (یک دستگاه وانت نیسان دو کابین دی ایکس)پیکاپ)) و  یک دستگاه ماشین آلات (کمباین جاندیر 955)  با بهره گیری از سامانه تدارکات الکترونیکی به آدرس اینترنتی setadiran.ir  به صورت الکترونیکی از طریق مزایده به فروش برساند.

وی افزود : متقاضیان می توانند از تاریخ درج آگهی 1397/09/11 لغایت تا پایان وقت اداری 1397/09/19 به مدت 7 روز کاری همه روزه از ساعت 8 صبح الی 13 جهت بازدید به آدرس گنبد کیلومتر 3 جاده داشلی برون مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گنبد کاووس مراجعه و فرم های مربوط به شرکت در مزایده را اخذ و حداکثر تا پایان وقت اداری مورخه 1397/09/21 پیشنهاد خود را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) ارسال نمایند. همچنین زمان بازگشایی مزایده از طریق سامانه در تاریخ 1397/09/22 و اعلام آن 1397/09/22 می باشد.

شایان ذکر است رعایت موارد ذیل الزامی می باشد: 

1. برگزاری مزایده صرفا از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت می باشد و کلیه مراحل فرایند مزایده شامل خرید و دریافت اسناد مزایده (در صورت وجود هزینه مربوطه) ، پرداخت تضمین شرکت در مزایده (ودیعه) ، ارسال پیشنهاد قیمت ، بازگشایی پاکت ، اعلام به برنده ، واریز وجه مزایده و تحویل خودرو در بستر سامانه از این طریق امکان پذیر می باشد.
2. پیشنهاد می گردد با توجه به تنوع اقلام مطرح شده در مزایده ، قبل از ارائه پیشنهاد از اقلام موضوع مزایده بازدید به عمل آورید .
3. علاقمندان به شرکت در مزایده می بایست جهت ثبت نام و دریافت گواهی الکترونیکی (توکن) با مرکز پشتیبانی ثبت نام سامانه ستاد (تهران – تلفن: 41934 – 021 داخلی 5) و یا دفاتر پیشخوان دولت تماس حاصل نمایند.

 
تعداد بازدید کل :‌426
{حمایت از کالای ایرانی }