آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 12 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور اعلام كرد: کارت ورود به جلسه هفتمین مرحله آزمون های سنجش مهارت توزیع می شود


کارت ورود به جلسه هفتمین مرحله آزمون های سنجش مهارت ازدهم دی ماه جاری توزیع  مي شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، توزیع کارت ورود به جلسه هفتمین مرحله آزمون های سراسري سنجش مهارت مراکز آموزش فنی و حرفه ای در بخش دولتی و خصوصی و آزمون متقاضیان صنعت ساختمان، بخش های صنایع دستي، فرش  و... در سال 1397 از ساعت 8 صبح دوشنبه، 10 دی آغاز و تا ساعت 24 روز چهارشنبه، 12 دی ماه سال جاری ادامه مي يابد.

بنا بر این گزارش، هفتمین مرحله آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنعت ساختمان، صنايع دستي، فرش و نان و غله و... و هفتمین مرحله آزمون سراسري سنجش مهارت سال 1397پايان دوره كارآموزان مراکز آموزش فني و حرفه اي در بخش دولتی و خصوصی، روز جمعه چهاردهم دی ماه سال جاري برگزار مي شود.

حسن كشاورز جوبنه، مديركل سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: 88 هزار و 188نفر در هفتمین مرحله آزمون سراسری سنجش مهارت مراکز آموزش فنی و حرفه ای در بخش دولتی و خصوصی سال 1397 در یک هزار و 350 استاندارد آموزشی ثبت نام كرده اند كه از اين تعداد 59 هزار و 584 نفر مرد و 28 هزار و 604 نفر زن هستند و تمهيدات لازم براي شركت اين متقاضيان در آزمون فراهم شده است.

وی افزود: 21 هزار و 419 نفر مرد در آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنعت ساختمان در 47 استاندارد آموزشی که در مورخ چهاردهم دی ماه سال جاري برگزار می شود،  ثبت نام كرده اند.

کشاورز ادامه داد: 5 هزار و 400 نفر در آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنايع دستي، فرش و نان و ...در 96 استاندارد آموزشی که در چهاردهم دی ماه سال جاري برگزار می شود، ثبت نام كرده اند كه از اين تعداد 621 نفر مرد و 4 هزار و 779 نفر زن هستند.

مديركل سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: مرحله كتبي هفتمین مرحله آزمون سنجش مهارت سال 1397 در حوزه صنعت ساختمان، تفاهمنامه ها (صنايع دستي، فرش و نان و غله و...) در 145 استاندارد آموزشی و همچنين هفتمین مرحله آزمون هماهنگ پايان دوره كارآموزان مراکز آموزش فني و حرفه اي دو بخش دولتي و خصوصی در سال جاري در یک هزار و 205 استاندارد آموزشی به طور همزمان روز جمعه، چهاردهم دی ماه در سراسر كشور برگزار مي شود.

وی در خصوص مراحل اجراي آزمون هاي سنجش مهارت گفت: هر آزمون شامل دو مرحله كتبي و عملي است كه متقاضيان بخش هاي صنعت ساختمان، تفاهمنامه ها (صنايع دستي، فرش و نان و غله و...) که قبلاً در موعد مقرر برای شرکت در آزمون های مذکور ثبت نام کرده اند، باید از دهم تا دوازدهم دی ماه با مراجعه به سامانه http://advari.irantvto.ir با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده و یا با درج مشخصات فردی، كارت ورود به جلسه خود را دريافت كنند.

کشاورز افزود: همچنین متقاضیان شرکت در هفتمین مرحله آزمون سراسری سنجش مهارت در سال 1397 (کارآموزان بخش های دولتی و آموزشگاه های آزاد) که قبلاً برای شرکت در آزمون مورد نظر ثبت نام كرده اند، از دهم تا دوازدهم دی ماه سال جاري با مراجعه به سامانه http://azmoon.portaltvto.com  و درج شناسه پرداخت و شماره پرونده و یا با درج مشخصات فردی مي توانند نسبت به دریافت كارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.

بر اساس این گزارش، داوطلبان پس از شرکت در آزمون كتبي و كسب نمره قبولي براساس برنامه زمانبندي اعلام شده از سوی ادارات سنجش استان ها براي شركت در آزمون عملي باید به حوزه هاي تعيين شده مراجعه نمايند.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، درصورتي كه متقاضيان با مشکلی مواجه شوند، مي توانند با مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان محل سکونت خود تماس حاصل نمايند.

 
تعداد بازدید کل :‌172