آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 12 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


بیش از 517 هزارنفر-ساعت آموزش مهارتی در مناطق روستائی و عشایری استان گلستان برگزارشد


    سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان از برگزاری بیش از 517 هزار نفر- ساعت آموزش مهارتی در مناطق روستائی و عشایری استان گلستان در 9 ماهه سال جاری خبرداد.

          به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان ، سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل این استان درارتباط با آموزش در مناطق روستایی و عشایری گفت : به توصیه یونسکو، در هزارسوم آموزش های فنی وحرفه ای برای مادام العمر و برای همه مردم باید مورد استفاده واقع شود لذا جامعه روستائی و عشایری بعنوان موتور محرکه حوزه کشاورزی و دامپروری  استان محق برخورداری از دانش و مهارتهای نوین و متنوع می باشند.

         حسینی طلب درادامه افزود: به جهت اینکه مطابق بند7 ماده 27  برنامه ششم مقرر است ، روستائیان و عشایربه عنوان عناصر پیش رو و تسهیل گردر زمینه های برنامه ریزی محلی و توسعه فعالیتهای اقتصادی باشندلذا تفاهم نامه های متعددی با متولیان ذیصلاح به منظور بسترسازی آموزش مهارتی روستائیان و عشایر در سطح استان منعقد شده است .

          وی دربخشی دیگر با ارائه گزارش عملکرد 9 ماهه سال جاری تصریح کرد: 234 دوره آموزش مهارتی در 100 عنوان حرفه جهت 4142 نفر با حجم بیش از 517 هزار نفر- ساعت جهت روستائیان و عشایر استان برگزار شده است.

         مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان در پایان گفت: زیست بوم مناطق روستائی و عشایری استان فرصت مناسبی برای توسعه گردشگری می باشد که پازل آن منبعث از دستگاههای دولتی و بخش خصوصی است .

 
تعداد بازدید کل :‌158