آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 12 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


معاون آموزش وپژوهش ، برنامه ریزی اداره کل از کارگاه صنایع دریایی مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان بندرترکمن بازدید کرد


محمدگلی پور معاون آموزش وپژوهش ، برنامه ریزی اداره کل بهمراه  کارشناس آموزش در صنایع اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان از کارگاه آموزش صنایع دریایی( تعمیر کار موتورهای بنزینی قایق)مرکز بندرترکمن بازدید کردند. 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان بندرترکمن، در این بازدید بهرام خدانظری رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ترکمن:  در خصوص عملکرد آموزشی حوزه صنایع دریایی و نحوه اجرای دوره و تجهیزات موجود درکارگاه توضیحاتی ارائه کرد.

درادامه این بازدید؛ محمد گلی پور معاون آموزش و پژوهش ، برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان ضمن تشکر از این مجموعه گفت: این کارگاه یکی از کارگاههای است که افراد نیازمند وعلاقمند به این حرفه می توانند در این کارگاه حضور یابند که امیدواریم فراگیری این مهارت در آینده شغلی و حرفه ایی آنان تاثیربسزائی داشته باشد.

سپس حمیدرضاکریم زاده کارشناس آموزش در صنایع اداره کل آموزش فنی و حرفه ایی گفت:  این حرفه جزو حرفه هایی است که در کل استان قابل اجرا نبوده و خاص می باشد و به مهارت آموختگان این حرفه تسهیلات اشتغالزایی نیز پرداخت خواهد شد.

لازم به ذکر است، کارگاه آموزشی تعمیر کار موتورهای بنزینی قایق با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان و صنایع دریایی کشور در حال برگزاری است 

 
تعداد بازدید کل :‌341