آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 12 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


جلسه نیازسنجی آموزشی مرکزآموزش فنی وحرفه ای شهرستان کلاله برگزارشد


کلاله_ کارشناس آموزش اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای گلستان گفت: نیازسنجی آموزشی بر اساس نیاز واقعی کار با توجه به پتانسیل ها، تهدید ها و فرصت ها انجام شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان کلاله، صبح سه شنبه 18 دی ماه  جلسه ای با حضور محمد شیخ رئیس مرکز کلاله، کارشناس اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای گلستان وکارشناسان ستاد اشتغال شهرستان در مرکز فنی و حرفه‌ای کلاله برگزار شد.

محمد شیخ در ابتدای جلسه طرح نیاز سنجی آموزشی را به عنوان پایلوت در استان گلستان برشمرد و گفت :

نتایج طرح مذکور جهت بهره برداری به ستاد اشتغال استان به ریاست استاندار گلستان و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور جهت اجرا در سایر استانها ارسال خواهد شد.

وی افزود :کارشناسان عضو ستاد اشتغال شهرستان با توجه به اشراف در زمینه های اشتغال می توانند در اجرای طرح و شناسایی دقیق مشاغل کمک کنند.

ابراهیم پفاژ، کارشناس اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای گلستان در این جلسه به تشریح نیازسنجی آموزشی پرداخت و اظهار کرد: در راستای شناسایی نیازهای شغلی شهرستان باید   هر یک از کارشناسان ستاد اشتغال با توجه به حوزه تخصصی خود نیازهای شهرستان را بر اساس محدودیت ها یا اسناد بالادستی توسعه شهرستان و یا اولویت‌هایی که دستگاه اجرایی مشخص می کند، اعلام کنند.

وی افزود: از اهداف کلی طرح، تدوین مدلی برای احصای نیازهای آموزشی و مهارتهای مورد نیاز جمعیت فعال و آحاد جامعه بر مبنای تجزیه و تحلیل اسنادی و مراجعه به خبرگان اشتغال شهرستان در جهت هدفمندی و اثر بخشی آموزشهای فنی و حرفه ای است.

وی تصریح کرد :با شناسایی قابلیت ها و پتانسیل شهرستان در هر حوزه و همچنین تهدید ها و نقاط ضعف منطقه می توان شغلهای مورد نیاز را شناسایی و بر اساس آن مشاغل، نیازهای آموزشی مرتبط را به دستگاه مربوطه اعلام کرد و نتایج حاصله پس از رویت فرماندار و تصویب ستاد اشتغال بعنوان سند اشتغال شهرستان مورد بهره برداری قرار  خواهد گرفت.

 
تعداد بازدید کل :‌166
{حمایت از کالای ایرانی }