آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 12 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


حقوق یک روز از کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گلستان به سیل زدگان اختصاص یافت


با توجه به حوادث پیش آمده در کنار سیل زدگان استان هستیم و با الهام گرفتن از فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند: "همه به کمک سیل زدگان بشتابند" مجموعه آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان اقدامات خود را از همان روز های اول شروع سیل آغازکردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان ، سید علیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان در نخستین جلسه رسمی از سال 1398 با موضوع حمایت از سیل زدگان استان، مصوباتی را در دستور کار مجموعه آموزش  فنی و حرفه ای استان قرار داد.

حسینی طلب افزود : اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان با توجه به وظایف انسانی و تاکیدات مقام معظم رهبری ، وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور وارد این عرصه جهادی شد.

وی در این خصوص گفت : 140 نفر از کارمندان این مجموعه بصورت داوطلبانه حقوق یک روز خود را به سیل زدگان اختصاص دادند. و همزمان با پرداخت حقوق ماه فروردین کارکنان، این مبلغ از حقوق آنان کسر و در اختیار مراجع ذی صلاح قرار خواهد گرفت.

 
تعداد بازدید کل :‌171