آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 12 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


از جانبازان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گلستان تجلیل شد


بمناسبت اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام که نماد روز جانباز است ، از جانبازان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان ، سید علیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گلستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز جانباز اهمیت جانبازی در طول 8 سال دفاع مقدس را از نگاه رهبر معظم انقلاب عنوان کرد و گفت : بزرگ جانباز انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) ، جانبازان را شهیدان زنده انقلاب اسلامی عنوان کردند. وی با اهمیت 8 سال دفاع مقدس  در تثبیت انقلاب اسلامی پرداخت و  از رشادت جانبازان و رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس به نیکی یاد کرد.

شایان ذکر است در ابتدای این برنامه، ملودی خوانی توسط محمد سمیعی مدیر حراست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای صورت گرفت و همچنین جانبازان حاضر در جلسه به شرح یک خاطره از دوران دفاع مقدس پرداختند. در انتهای این تجلیل نیز از این جانبازان گرانقدر تقدیر و تشکر شد.

 
تعداد بازدید کل :‌207