آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 12 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


دیدار کارکنان مراکز آموزش فنی و حرفه ای برادران و خواهران و مدیران آموزشگاه های آزاد شهرستان کردکوی به مناسبت آغاز سال جدید


به مناسبت فرا رسیدن سال نو، رئیس و کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان کردکوی با رئیس و کارکنان مرکز خواهران و مدیران و مؤسسان آموزشگاه های آزاد شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان کردکوی، در این دیدار مجید رمضانی رئیس مرکز ضمن تبریک سال نو از زحمات تمامی همکاران بخش دولتی و خصوصی آموزش فنی و حرفه ای کردکوی طی سال های اخیر تقدیر و تشکر نمود و با اشاره به مستقل شدن مرکز خواهران شهرستان در اواخر سال گذشته و انتقال واحد آموزشگاه های آزاد به این مرکز گفت: تعامل و همکاری بیشتر و مؤثرتر آموزشگاه های آزاد با مرکز خواهران موجب تقویت بخش خصوصی آموزش فنی و حرفه ای شهرستان خواهد شد.
در ادامه خانم اعظم کیاء رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان کردکوی با تبریک اعیاد شعبانیه و تشکر از زحمات رئیس و کارکنان مرکز برادران طی سال های اخیر، مراتب قدردانی خود را از تلاش های آقای رمضانی در راستای استقلال و انتزاع مرکز خواهران ابراز نموده و اظهار داشت که از تجربیات مدیریتی و رهنمودهای ایشان درس های بسیاری آموخته است.
بنا بر این گزارش، مدیران و مؤسسان آموزشگاه های آزاد نیز با عرض تبریک سال جدید و تقدیر از رؤسا و کارکنان مراکز برادران و خواهران، به مرور خاطراتی از دوران همکاری خود با مرکز برادران طی سال های گذشته پرداختند.
در پایان این دیدار، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران کردکوی تقدیرنامه هایی را به کارکنان مرکز خواهران و مؤسسان آموزشگاه های آزاد شهرستان تقدیم کرد. کارکنان مرکز خواهران و مدیران و مؤسسان آموزشگاه های آزاد نیز هدیه ای به رسم یادبود به رئیس مرکز برادران اهدا نمودند.
 
تعداد بازدید کل :‌154