آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 12 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ترکمن:
اجرای مدیریت سبز باعث کاهش هزینه ها و در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی خواهد بود


کمیته مدیریت سبز شهرستان ترکمن که متشکل از کارشناسان ادارات محیط زیست، آب و فاضلاب، برق، گاز و مدیریت پسماند استان می باشد در راستای اجرایی شدن مدیریت سبز از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ترکمن بازدید نمودند.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ترکمن، بهرام خدانظری رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ترکمن ضمن تقدیر و تشکر از حضور کارشناسان ادارات و قبولی طاعات و عبادات در این ماه مبارک اظهار کرد : در راستای اجرایی شدن مدیریت سبز در این مرکز ابتدا کمیته بهینه سازی مصرف انرژی و مدیریت سبز تشکیل و اقدامات خوبی در مرکز اجرا گردید که به عنوان مثال می توان تفکیک زباله ها (با همکاری مدیریت پسماند)، کاهش مصرف برق و دوجداره بودن پنجره ها را در مرکز نام برد.
در ادامه کارشناسان مدیریت سبز ضمن بازدید از واحد اداری و کارگاههای آموزشی موارد لازم را بررسی و اعلام رضایت خود را اعلام و اظهار نمودند که پیاده سازی نظام مدیریت سبز به همت کلیه کارکنان این مرکز بخوبی اجرا می شود.
در پایان مقرر شد کلیه اقدامات انجام شده ظرف 48 ساعت به فرماندار شهرستان و بازرسین مدیریت پسمان بصورت صورتجلسه ارسال گردد.
 
تعداد بازدید کل :‌124