آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 12 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

معاون آموزش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گلستان:
مهارت آموزی در محیط کار واقعی یکی از بهترین فرصت ها برای ورود جوانان به بازار کار است


کمیته اجرایی مهارت آموزی در محیط کار واقعی با هدف سنجش فرایند ها و بررسی و حل مشکلات در سالن اجتماعات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان ، جلسه کمیته اجرایی مهارت آموزی در محیط کار واقعی استان با حضور گلی پور معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ، نماینده سازمان صنعت، معدن و تجارت، رئیس اداره توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ، رئیس اداره آموزش و آموزشگاه های آزاد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و سایر کارشناسان برگزار گردید.

گلی پور با توجه به چالش برانگیز بودن فرایند های مهارت آموزی گفت: یکی از بهترین موقعیت هایی که می توانیم جوانان را وارد بازار کار کنیم و اعتماد به نفس آنان را افزایش دهیم ؛ همین مهارت آموزی در محیط کار واقعی است.

وی با تاکید بر سهولت در فرایند های مهارت آموزی در محیط کار واقعی افزود : هدف از تشکیل این جلسه این است که بتوانیم فرایند های مهارت آموزی در محیط کار واقعی را بسنجیم و مشکلات آن را حل کنیم.

شایان ذکر است که در انتهای این جلسه اعضای کمیته نظرات و پیشنهادات خود را بیان کردند.

 
تعداد بازدید کل :‌149