آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 12 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

به مناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار شد؛
دیدار و تکریم از مادر شهید والامقام علیرضا رستمی توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان


بمناسبت گرامیداشت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر ، سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان به همراه معاون اداری و پشتیبانی و مدیرحراست اداره کل ، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران گرگان و جمعی از کارشناسان ستادی اداره کل با حضور در بیت شهید والامقام علیرضا رستمی با مادر گرامیشان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان: در این بازدید سید علیرضا حسینی طلب مدیرکل با اهداء لوحی از مادر شهید گرانقدر تقدیرکرد، بخشی از این لوح آمده است: شهیدان، پرچم های همیشه در اهتزاز بر فراز قله های رفیع عزت و شرف و استقلال و ریشه های مستحکم در ژرفنای عنبر آمیز این سرزمین الهی هستند. آنانی که جان خویش را تسلیم حق می کنند تا راه های افلاک را بهتر از زمین فرا گرفته و آسمانی گردند. آنان که سعیدند و به سعادت رسیدند و شهیدند و شهادت را از آن خود کردند. گرامیداشت یاد و خاطره ی دلیر مردان عرصه ی عشق ورزی و شجاعت و شهامت تسلی بخش قلب های زنگار گرفته ای است که گریبان گیر روزمره گی شده اند .گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان نشانه ای از عمل نمودن به فرمایش مقام معظم رهبری است که فرمودند: زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا از خود شهادت کمتر نیست .
شایان ذکر است برادر و مادر گرانقدر شهید به بیان خاطراتی از شهید والامقام پرداختند.
 
تعداد بازدید کل :‌212