آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 12 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ترکمن برگزار شد


به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ترکمن، بهرام خدانظری رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ترکمن ضمن قبولی طاعات و عبادات و تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سالروز رحلت حضرت امام و قیام 15 خرداد بیان نمود که امام خمینی (ره) شخصیت آشنا برای عموم مردم ایران و جهان است و آشنایی با زندگی حضرت امام و خواندن وصیت نامه او راهی در اجرای بهتر عملکرد خادمین و آحاد مردم خواهد بود.
سرهنگ جعفریان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان ترکمن گفت: حضرت امام یک فقیه، حکیم و یک سیاست مدار دور اندیش بود و همین امر باعث پیشرفت مردم و کشور عزیزمان ایران شد.
وی در ادامه افزود: حضرت امام با نور دانش، حقیقت را درک و به بصیرت رسید و چنین افرادی قابل توجه همگان هستند و این چهره ماندگار برتمام جهان آشنا می باشد و حضرت امام متعلق به تمام جهان می باشد که امروز می بینیم روز قدس را که حضرت امام پایه گذاری کرده چه با شکوه در عرصه های مختلف اجرا می شود.
در پایان با ذکر یک حزب از کلام ا... مجید و هدیه آن به روح پر فتوح بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای 15 خرداد مراسم به پایان رسید.
 
تعداد بازدید کل :‌146