آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در مرکز آموزش فنی و حرفه ای بندرگز برگزار شد


به گزارش روابط عمومي مرکز آموزش آموزش فني وحرفه اي شهرستان بندرگز، مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و سالروز قیام خونین 15 خرداد با حضور ریئس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرگز ،کارکنان و کارآموزان برگزار گردید .
مسعودی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بندرگز ضمن تشکر از حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی و کارآموزان و همکاران گفت: در ماه پر فیض و برکت رمضان و در سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و پنجاه و ششمین سالگرد قیام خونین یوم الله 15 خرداد که با نام و یاد امام راحل عظیم الشأن گره خورده، با حضور در مراسم بزرگداشت آن یار سفر کرده و تجدید بیعت با آرمان های والای ایشان و انقلاب اسلامی، با شهدا و امام شهیدان پیمان می‌بندیم که ادامه دهندۀ راه روشن و پرنورشان باشیم.
حجت‌الاسلام والمسلمین کوهستانی گفت: امروز جامعه ما نیازمند ترویج اندیشه‌های امام خمینی(ره) است و آن اتکاء به توان داخلی و بومی سازی توان علمی کشور و نه به شرق و غرب و آ ن کلام معرو ف (نه شرقی ، نه غربی فقط جمهوری اسلامی) این ایام فرصت مناسبی است تا از سیره امام(ره) در جهت ترویج خوبی‌ها و تبیین آن برای نسل‌های آینده در این زمینه بهره برد. نقطه قوت امام خمینی(ره) پس از خداوند متعال، مردم بودند. امام(ره) معتقد بود مردم وقتی آگاه، متحد و مجهز به سلاح ایمان شوند، هیچ نیرویی نمی‌تواند در برابر آنها ایستادگی کند.
وی در ادامه تصریح کرد: در سی امین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) باید صیرت، نگاه و اندیشه امام بازگو شود تا جوانان و نوجوانان امیدوارتر به پیشرفت علمی و انسانی خود بپردازند.
 
تعداد بازدید کل :‌247