آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 12 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

مدیرکل دفتر آموزشگاه های آزاد و مشارکت مردمی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:
مدل توسعه کمی و کیفی در ساختار جدید دستورالعمل آموزشگاه آزاد اعمال شده است


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، جلسه هم اندیشی با موسسین آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای استان گلستان با حضور مصباح مدیرکل دفتر آموزشگاه های آزاد و مشارکت های مردمی سازمان، فتحی معاون دفتر آموزشگاه های آزاد و مشارکت های مردمی سازمان، معاون آموزش،پژوهش و برنامه ریزی، مدیر حراست، روسای ستادی اداره کل، روسا و کارشناسان مراکز و موسسین آموزشگاه های آزاد استان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران گرگان برگزار شد.
مصباح مدیرکل دفتر آموزشگاه های آزاد و مشارکت های مردمی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در این جلسه گفت: یکی از خصوصیت های خوب استان گلستان تفاوت های فراوان فرهنگ، مذهب و قومیت است که با یک شکل واحد بروز می کند.
وی در خصوص دلایل بازنگری آئین نامه ها و دستوالعمل های آموزشگاه آزاد گفت: با توجه به تصویب قانون های نظام جامع آموزش و تربیت فنی و حرفه ای، قانون حمایت از صنعتگران و هنرمندان صنایع دستی و قانون مدارس غیرانتفاعی آموزش و پرورش بر این شد تا دستوالعمل های آموزشگاه آزاد را بازنگری کنیم.
مصباح تصریح کرد: در ساختار جدید دستوالعمل های آموزشگاه آزاد از مدل توسعه کمی و کیفی متناسب با دگرگونی های مدل کسب و کار، انعطاف پذیری، نوگرا بودن، رقابتی، پیوند دهنده بازار کار با آموزش های فنی و حرفه ای استفاده شده است تا بتواند مشارکت و قابلیت های بخش خصوصی را با برندها، اقتصاد و صنعت نزدیک کند و رشد دهد.
مصباح در ادامه بیان کرد: بازرسی از آموزشگاه های آزاد به زودی به صورت الکترونیکی و براساس بارکد اختصاصی آموزشگاه ها انجام خواهد شد.
شایان ذکر است در پایان جلسه موسسین آموزشگاه ها مسائل و دغدغه های خود را مطرح نمودند.
 
تعداد بازدید کل :‌200