آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 12 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

مدیرکل دفتر آموزشگاه های آزاد و مشارکت مردمی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:
کانون ها و تشکل های آموزشگاه ها می تواند نیروی مشارکت بخش خصوصی را همسو کند


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، جلسه هم اندیشی با هیئت مدیره انجمن صنفی آموزشگاه های آزاد استان گلستان با حضور مصباح مدیرکل دفتر آموزشگاه های آزاد و مشارکت های مردمی سازمان، فتحی معاون دفتر آموزشگاه های آزاد و مشارکت های مردمی سازمان، حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان، مدیر حراست، معاون آموزش،پژوهش و برنامه ریزی اداره کل، رئیس و کارشناس اداره آموزشگاه آزاد اداره کل در مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران گرگان برگزار شد.
مصباح مدیرکل دفتر آموزشگاه های آزاد و مشارکت های مردمی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در این جلسه اظهار کرد: کانون ها و تشکل های آموزشگاه های آزاد می تواند نیروی مشارکت بخش خصوصی را همسو کند تا باعث پویایی و ارتقاء سطح کمی و کیفی آموزشگاه ها شود.
وی گفت: در دستوالعمل های جدید آموزشگاه آزاد برنامه ریزی شده است تا از ظرفیت های حوزه صنعت در آموزشگاه های آزاد استفاده شود.
وی تصریح کرد: با شرکت های صنعتی در خصوص تجهیز کارگاه های آموزشی تعامل شده است تا بتوانیم وضعیت بخش خصوصی را در بخش های فنی و تجهیزات کارگاهی بهبود ببخشیم.
در ابتدا سید علیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان در این جلسه ضمن خوش آمدگویی و خیر مقدم به مدیر کل دفتر آموزشگاه های آزاد و مشارکت های مردمی سازمان و هیئت همراهشان گفت: استان گلستان، استان وحدت است چون رنگین کمان اقوام را داریم و باعث افتخار ماست که پذیرای این اقوام باشیم.
وی در ادامه بیان کرد: تمام تلاشمان را برای تداوم و حفظ وحدت در مجموعه آموزش فنی و حرفه ای استان بکار گماردیم تا هم در بخش دولتی و هم در بخش خصوصی شاهد رشد و توسعه فعالیت ها و عملکرد باشیم.
شایان ذکر است اعضای هیئت مدیره کانون انجمن صنفی آموزشگاه های آزاد استان در این جلسه در خصوص آئین نامه ها و دستوالعمل های جدید آموزشگاه آزاد به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.
 
تعداد بازدید کل :‌193