آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 12 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان از پروژه احداث ساختمان مرکز خواهران گنبدکاووس بازدید کرد


به منظور پیگیری و بررسی روند اجرایی پروژه احداث ساختمان مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران گنبدکاووس، سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان، محمد سمیعی رئیس اداره عمومی و پشتیبانی اداره کل ، کردی مسئول دفتر فنی و روسای مراکز گنبدکاووس و کلاله از این پروژه بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان،سید علیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان یکی از مهم‌ترین عوامل مؤثر بر فعالیت‌های اقتصادی زنان را میزان توانمندی‌های آنها دانست و تصریح کرد: هر چه میزان دانش و مهارت‌های زنان افزایش یابد، امکان دستیابی آنها به مشاغل و مشارکت آنان در بخش‌های مختلف اقتصادی نیز افزایش می‌یابد.

وی در ادامه گفت: امروز نقش آموزش‌های فنی وحرفه‌ای در توانمندسازی و افزایش مهارت زنان در دستیابی به فرصت‌های شغلی و کمک به اقتصاد خانواده‌ها در جامعه مهم و موثر است.
حسینی طلب افزود: با توجه به نیاز بانوان شهرستان به آموزش های مهارتی، تسریع در روند اجرای پروژه ساخت مرکز خواهران گنبدکاووس انتظار می رود.
 
تعداد بازدید کل :‌103