آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 12 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ترکمن:
مشاوره آموزشی و شغلی در طرح بانویار روستای ایوان آباد شهرستان ترکمن ارائه شد


به منظور کاهش مهاجرت روستاییان به شهرها و توانمندسازی بانوان در روستاها ، طرح بانویار در روستای ایوان آباد بخش سیجوال از توابع شهرستان ترکمن با حضور نماینده فرمانداری ، بخشداری و روسای ادارات اجرا گردید.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ترکمن، بهرام خدانظری رئیس این مرکز ضمن معرفی حرفه های مهارتی و دوره های آموزشی قابل اجرا بیان کرد: روستاییان با توجه به یادگیری مهارت و کسب توانمندی های مهارتی لازم می توانند روستای خود را مشابه روستاهای دیگر شهرستان به قطب تولیدات یک محصول تبدیل نمایند و به اقتصاد خانواده کمک کنند.
در ادامه بیان نمود: روستای سیجوال را به عنوان مرکز تولید مبل ، روستای پنج پیکر را به عنوان مرکز فروش پارچه و روستای نیازآباد را به عنوان مرکز دام در شهرستان می شناسیم. پس روستای ایوان آباد نیز با توجه به وجود زمین های مرغوب کشاورزی و یادگیری مهارت های لازم ، می تواند به قطب تولیدات گل و گیاه تبدیل شود.
در ادامه کلیه روسای ادارات موضوعاتی را در خصوص همکاری و توانمند سازی بانوان روستا بیان و مقرر شد بزودی یک دوره مهارتی در روستا اجرا گردد و کلیه ادارات از بانوان مهارت آموخته حمایت و در آینده جشن توانمندی روستاییان اجرا گردد.
 
تعداد بازدید کل :‌69