آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 12 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران گرگان:
این مرکز در سه ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته در بخش خصوصی بیش از دو هزار و 700 نفر افزایش عملکرد داشته است


رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان عملکرد آموزشی بخش دولتی و خصوصی در سه ماهه نخست سال جاری تشریح و از افزایش بیش از دو هزار و 700 نفری آموزش در بخش خصوصی در این مدت نسبت به سال گذشته خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان، پرستو حیدری رئیس این مرکز گفت: آموزش های فنی و حرفه ای، بستری برای تربیت نیروی متخصص و کارآفرین در جهت رونق تولید و اشتغال می باشد.
وی در تشریح عملکرد آموزشی در سه ماهه نخست سال جاری، گفت: در بخش دولتی تعداد 262 نفر در خوشه های صنعت و فرهنگ و هنر از آموزش های مهارتی بهره مند شدند.
حیدری همچنین در خصوص عملکرد آموزشی در بخش خصوصی نیز بیان کرد: آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای در سه ماهه نخست سال جاری تعداد 4384 نفر را آموزش داده اند که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته تعداد 2729 نفر افزایش داشته است.
شایان ذکر است شهرستان گرگان دارای 135 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای فعال می باشد.
 
تعداد بازدید کل :‌33