آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 12 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

با تکریم و تقدیر از زحمات عرازوردی چرکزی؛
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گالیکش معرفی شد


آئین تکریم و تقدیر از زحمات عرازوردی چرکزی و معرفی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گالیکش با حضور مهدی رحمدل معاون اداره و پشتیبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، رحمت اله کیانی مدیر حراست و جمعی از روسای مراکز استانی و ادارات شهرستانی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گالیکش، مهدی رحمدل ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و زحمات عرازوردی چرکزی در دوران مسؤلیتش گفت: با توجه به پایان خدمت و آغاز دوران بازنشستگی آقای چرکزی، دیگر نمی توانیم از خدمات و تجارب ارزشمند ایشان استفاده کنیم و جای بسیار شکر است که این امکان فراهم گردید تا بتوانیم از تجارب ، دانش تخصصی و اخلاق حرفه ای آقای امینی در این جایگاه بهره مند شویم.
در ادامه عرازوردی چرکزی در خصوص ارائه گزارش عملکرد در بازه زمانی مدیریتی خود مطالبی را بیان کرد و برای آقای امینی در این مسئولیت جدید آرزوی موفقیت و توفیق کرد.
در پایان قربان دردی امینی ضمن تقدیر و تشکر از آقای چرکزی و رؤسای سابق عنوان نمود: در سایه توکل و الطاف الهی در کنار کلیه همکاران، هم در بخش دولتی و هم در بخش خصوصی ،تمام تلاش خود را در جهت اعتلای فرهنگ مهارت آموزی منجر به اشتغال که همان فلسفه اصلی سازمان می باشد گام برداریم.

شایان ذکر است در این مراسم از زحمات عرازوردی چرکزی تقدیر و قربان دردی امینی داشلی برون به عنوان رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گالیکش معرفی شد.

 
تعداد بازدید کل :‌84