آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 12 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان:
پروژه توانمندسازی مهارتی اتباع خارجی مقیم استان گلستان آغاز شد


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، سید علیرضا حسینی طلب مدیرکل این استان ازآغاز پروژه توانمندسازی مهارتی اتباع خارجی مقیم استان گلستان خبر داد.
بر اساس این گزارش، حسینی طلب گفت : در چارچوب توافقنامه سه جانبه 2019 فی مابین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان و اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشورقراراست نه دوره مهارتی جهت 108 نفرازاتباع خارجی مقیم در شهرستان گنبد و گرگان برگزار شود.
مدیرکل استان درادامه اظهار کرد : توانمندسازی مهارتی اتباع خارجی ، در جهت فراهم آوردن شرایط بازگشت به موطن خود از اهداف مندرج در این توافقنامه است .
وی دربخش دیگر بیان داشت: برقکاری ساختمان ، لوله کشی و نصاب وسایل بهداشتی ، سرویس و نگهداری خودرو، تعمیرموتورسیکلت، نصب کابینت چوبی و سازنده تزئینات کریستالی و زیورآلات از جمله حرفه هایی است که در این پروژه آموزش داده می شود.
حسینی طلب در پایان ضمن برشمردن مزایای رویکرد تقاضا محوری آموزش های فنی و حرفه ای گفت: اطلاع از وضع بازار وکسب و کار واقعی ، شناخت رویکردها و برنامه های آتی رمز موفقیت و اثربخشی آموزش های مهارتی است که در کلیه حوزه ها ازجمله توانمندسازی اتباع خارجی در سطح استان به کار گرفته می شود.

 
تعداد بازدید کل :‌75