آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

همزمان با سومین روز از هفته ملی مهارت؛
رئیس و کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای ترکمن با فرماندار شهرستان دیدار کردند


همزمان با سومین روز از هفته ملی مهارت ، رئیس و کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ترکمن با هیوه چی فرماندار شهرستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ترکمن، هیوه چی فرماندار شهرستان ترکمن ضمن تبریک هفته ملی مهارت و آموزشهای فنی و حرفه ای بیان نمود که اقدامات خوبی در عرصه مهارتی شهرستان اتفاق افتاده و امیدواریم مردم از آموزشهای مهارتی به نحو احسن استفاده نموده و همیشه به فکر آموزش و ارتقاء خود باشند زیرا آموزش مهارتی باعث توانمندسازی و ایجاد اشتغال می شود.

هیوه چی در ادامه گفت: مردم به مرکز آموزش فنی و حرفه ای به لحاظ استاندارد بودن آموزش های مهارتی و شغلی به آن اعتماد می کنند و این اعتماد سازی و مرجع نمودن مرکز میسر نخواهد بود مگر با تلاش کارکنان مرکز که خوشبختانه در شهرستان این اعتماد سازی صورت پذیرفته است. 

بهرام خدانظری رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان ، ضمن ارائه گزارش عملکرد سال 1397و چهارماهه سال جاری، کلیه نیازها و درخواست های فعالین حوزه مهارتی شهرستان را بیان و اعلام نمود که بتوانیم در سال رونق تولید ، آنطور که شایسته مردم فهیم شهرستان است آموزش های مهارتی را به انجام رسانده و در پایان سال سربلند باشیم.

در ادامه با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در شهرستان بیان نمود شهرستان ترکمن از پتانسیل بالایی برخوردار است و توانمند سازی افراد و جایگاه آموزش های مهارتی در اشتغال جوانان بسیار حائز اهمیت بوده و اعلام نمود  با فراگیری نظام آموزشهای مهارتی و توجه هرچه بیشتر خانواده ها به این آموزشها بتوانیم معضل بیکاری جوانان را تا حدودی حل نماییم.

 

تعداد بازدید کل :‌324