آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

همزمان با سومین روز از هفته ملی مهارت؛
فرماندار مینودشت از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بازدید کرد


به مناسبت هفته ملی مهارت و ترویج آموزشهای فنی و حرفه ای فرماندار شهرستان مینودشت از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مینودشت، طباطبایی فرماندار شهرستان مینودشت ضمن تبریک به مناسبت هفته ملی مهارت و تقدیر و تشکر از عملکرد مرکز در راستای آموزش های مهارتی گفت: ارائه آموزش های کیفی و اثر بخش در ایجاد اشتغال پایدار بسیار مهم می باشد . ایشان با اشاره به اهمیت جایگاه آموزش های فنی و حرفه ای در کاهش نرخ بیکاری ، آمادگی خود را جهت پشتیبانی از مرکز آموزش فنی و حرفه ای برای رسیدن به مهارت آموزی اعلام نمودند.

در ابتدا ممشلی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مینودشت، ضمن خوش آمدگویی  به  ارائه گزارشی از عملکرد و  فعالیت های مرکز در راستای آموزش های مهارتی  به کارآموزان و کارجویان در سال 97 و 4 ماهه اول سال 98 پرداخت و گفت : رسالت سازمان آموزش فنی و حرفه ای  مهارت آموزی به اقشار مختلف جامعه در تمام حوزه های مهارتی می باشد .

همچنین خاطر نشان کرد : وجود بیکاری در جامعه بخصوص در بین جوانان به دلیل عدم مهارت کافی می باشد و در این خصوص ارتباط متقابل دستگاه های اجرائی عضو کارگروه اشتغال شهرستان مانند کمیته امداد حضرت امام(ره) ، بهزیستی ، اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی ، اداره صنعت معدن تجارت ، بخشداری و دهیاریها و به ویژه فرمانداری می تواند در ترویج مهارت آموزی و کاهش بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار  در شهرستان نقش بسزایی داشته باشد .

در پایان این دیدار از کارکنان منتخب مرکز توسط فرماندار شهرستان با اهدای لوح، تقدیر شد. 

تعداد بازدید کل :‌199