آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

همزمان با سومین روز از هفته ملی مهارت؛
رئیس و کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای مینودشت با امام جمعه شهرستان دیدار کردند


همزمان با سومین روز از هفته ملی مهارت، رئیس و کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای بهمراه اعضای انجمن صنفی آموزشگاه های آزاد شهرستان مینودشت با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مینودشت ،حجت الاسلام و المسلمین حسینی امام جمعه شهرستان ضمن خوش آمدگویی و تبریک هفته ملی مهارت ، از زحمات و فعالیت های مرکز فنی و حرفه ای تقدیرنمود و اظهار کرد: رسالت مراکز آموزش فنی و حرفه ای توانمندسازی نیروی انسانی ماهر می باشد و نقش موثری را در کاهش بیکاری جوانان و آحاد جامعه دارد .
وی تصریح کرد: عامل اصلی آسیب های اجتماعی در جامعه، بیکاری می باشد که آموزش های فنی و حرفه ای یکی از راهکارهای موثر در رفع و ریشه کن کردن آن به حساب می آید .
وی گفت : مهارت آموزی باید در کشور نهادینه شود و در جهت رفع کاهش بیکاری جوانان و آگاهی بیشتر مردم از آموزش های مهارتی باید در جهت ترویج فرهنگ مهارت آموزی تلاش بیشتری صورت گیرد .
در ابتدای جلسه داود ممشلی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مینودشت با ارائه گزارشی از عملکرد و فعالیت های مرکز گفت : کلیه فعالیت های مرکز با توجه به نیاز سنجی و علاقه مندی مراجعین و با توجه به نیاز بازار کار برگزار می شود.
در پایان این دیدار از کارکنان منتخب مرکز و آموزشگاه های آزاد توسط امام جمعه شهرستان با اهدای لوح، تقدیر شد.
 
تعداد بازدید کل :‌310