آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

همزمان با هفتمین روز از هفته ملی مهارت؛
کارگاه های آموزشی آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای فراسو شهرستان ترکمن افتتاح شد


همزمان با هفتمین روز از هفته ملی مهارت، سه کارگاه آموزشی آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای فراسو شهرستان ترکمن در روز یکشنبه 6 مرداد با حضور هیوه چی فرماندار شهرستان و دیگر روسای ادارات شهرستان افتتاح گردید.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ترکمن، الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان  در مراسم افتتاح این آموزشگاه ضمن تبریک هفته ملی کارآفرینی و آموزشهای فنی و حرفه ای گفت: وجود این گونه آموزشگاه های آزاد در شهرستان که زیر نظر مرکز آموزش فنی و حرفه ای باشند باعث می شود که یک انگیزه برای افراد جهت کسب مهارت بسته به نوع نیاز منطقه ایجاد شود.
هیوه چی در ادامه گفت :اینگونه مراکز آموزشی غیر دولتی با توجه به اینکه در راستای اهداف دولت مشغول می باشند در جهت به روزرسانی تجهیزات و یا ساخت آموزشگاه ها باید حمایت و تسهیلات کم بهره در نظر گرفته شود.
بهرام خدانظری رئیس مرکزآموزش فنی حرفه ای شهرستان ترکمن هم در این افتتاح گفت:یکی از اهداف سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور حمایت از بخش خصوصی است و در این راستا مرکز آموزش فنی و حرفه ای از اجرای دوره های آموزشی موازی با آموزشگاههای خصوصی وآزاد پرهیز می کنند.
شایان ذکراست سه کارگاه آموزشی صنایع پوشاک، صنایع دستی و گردشگری در این آموزشگاه افتتاح شد.این مجتمع با ارتقاء 3 کارگاه دارای 360 متر فضای آموزشی و در 25 حرفه آموزشی فعالیت خود را ادامه می دهد.
 
تعداد بازدید کل :‌238