آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

همزمان با هفتمین روز از هفته ملی مهارت؛
مسئولین شهرستانی از کارگاه های مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان بازدید کردند


به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان،احمدپور رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی ،جافر نوده رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران ،جعفری رئیس اداره تامین اجتماعی شهرستان ،قندهاری رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان و حجت الاسلام والمسلمین، مهاجر نیشابوری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان و کابوسی رئیس اداره بهزیستی شهرستان در روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای از کارگاه های آموزشی مرکز دیدار کردند.
حیدری رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران گرگان ضمن خوش آمدگویی، به معرفی و ارائه گزارش عملکرد مرکز پرداخت.
کابوسی با اشاره به تفاهم نامه فی مابین مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان و اداره بهزیستی در اجرای تعهدات آموزشی که شامل آموزش به زنان سرپرست خانوار و کمپ و .... تشکر کرد.
رییس اداره تامین اجتماعی شهرستان نیز بر لزوم آموزش به افراد معرفی شده بیمه بیکاری در مرکز تاکید کرد.
در ادامه نیز قندهاری گفت:کارآموزان مهارت آموخته و دارای گواهینامه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور می توانند جهت پرداخت تسهیلات و مجوز کارگاه و پشتیبان به اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مراجعه نمایند.
احمد پور رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی نیز با اشاره به تعامل با دفاتر کاریابی و مراکز مشاوره کارآفرینی که زیر نظر اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی هستند خواستار تطابق آموزش ها با نیاز سنجی این دفاتر شد.
حجت الاسلام والمسلمین مهاجر نیشابوری نیز گفت: یکی از معضلات اصلی در جریان ورود دانش آموختگان و افراد جویای کار به بازار کار عدم وجود مهارت کافی است و تصریح نمود برای نهادینه شدن فرهنگ سازی می باشیم که سازمان تبلیغات اسلانی شهرستان آمادگی خود را در این زمینه اعلام می دارد.
در پایان نیز روسا ادارات از کارگاه های مرکز بازدید کردند.
 
تعداد بازدید کل :‌345