آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان:
آموزش های فنی و حرفه ای و مهارت آموزی مصداق عینی اقتصاد مقاومتی است


به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار سید علیرضا حسینی طللب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان از پایگاه خبری البرزگلستان در روز چهارشنبه 16 مرداد بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان،سید علیرضا حسینی طلب ضمن تبریک روز خبرنگار به جامعه فرهیخته و تلاشگر عرصه رسانه، اظهار کرد: آموزش های فنی و حرفه ای و مهارت آموزی مصداق عینی اقتصاد مقاومتی است.
وی در ادامه گفت: در حال حاضر نیاز کشور به مهارت است و باید نهضت مهارت افزایی در کشور رواج یابد.
حسینی طلب تصریح کرد: ما به تنهایی نمی توانیم در کشور نهضت مهارت افزایی را رونق دهیم و خبرنگاران به عنوان یاوران مهارت می توانند در کنار ما ذائقه جامعه را به سمت مهارت افزایی سوق دهند.
وی افزود: در سال گذشته از بین کارجویان مهارت دیده در مراکز آموزشی استان حدود 45 درصد جذب بازار کار شده اند که این نشان از اثرگذاری بالای آموزش های مهارتی در خصوص ایجاد شغل دارد.
وی در ادامه گفت: طرح ایران مهارت با هدف تغییر رویکرد دانش آموزان به مهارت آموزی درسال گذشته به صورت پایلوت در استان گلستان برگزار شد.
حسینی طلب گفت: در 4 ماهه سال جاری بیش از ده هزار دانش آموز در طرح ایران مهارت در استان مهارت های لازم را فرا گرفتند.
وی تصریح کرد: امسال در طرح ایران مهارت هدف گذاری برای آموزش 15 هزار دانش آموز است.
حسینی طلب در ادامه گفت: آموزش فنی و حرفه ای دستگاه مظلومی است و با توجه به ارائه خدمات ارزنده در امر مهارت آموزی و اشتغال،کارکنان این مجموعه کمترین حقوق و مزایا را دریافت می کنند ولی با این وجود با انگیزه و اراده در جهت پیشبرد اهداف سازمانی و در جهت خدمت به مردم شریف ایران گام بر میدارند.
 
تعداد بازدید کل :‌199