آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان،سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

بخشی از این پیام به شرح ذیل می باشد:

پیشکسوتان و اصحاب رسانه استان

با سلام و تحیات الهی

رشد و توسعه ی فرهنگی جامعه مستلزم عزم جدی اصحاب رسانه در آگاهی رسانی به مردم است. خبرنگاران راهیان وادی آگاهی و راویان عشق و آزادی و نیک اندیشان بلند نظر عرصه ی اطلاع رسانی اند. هفدهم مرداد که به مناسبت سالروز شهادت مظلومانه محمود صارمی  خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران ، روز خبرنگار نامیده شده است ، یادآور مجاهدت های زنان  و مردانی حقیقت طلبی است که با وجدانی بیدار و صادقانه در فرایند توسعه فرهنگ مهارت آموزی گام برداشته و بنیان خانواده ایرانی را با مهارت افزایی که لازمه اشتغال است؛ گرم تر می کنند. اینجانب ضمن ادای احترام به همه شهیدان و تلاشگران عرصه اطلاع رسانی و به پاس صداقت و امانت داری و اخلاق مداری ، این روز ارزشمند را به شما و همه خبرنگاران ، نویسندگان ، روزنامه نگاران و طلایه داران آگاهی بخشی  تبریک و تهنیت عرض نموده و از علیم خبیر سلامتی ، بهروزی و توفیق روز افزون شما را  ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) مسئلت می نماید.

سیدعلیرضا حسینی طلب

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان

 
تعداد بازدید کل :‌181