آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ترکمن:
در جلسه شورای اشتغال شهرستان ترکمن عملکرد حوزه مهارت آموزی در محیط کار واقعی این مرکز تشریح شد


در جلسه شورای اشتغال شهرستان ترکمن عملکرد حوزه مهارت آموزی در محیط کار واقعی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان با حضور هیوه چی فرماندار ، بخشداران و روسای ادارات تشریح شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ترکمن بهرام خدانظری رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان دستور العمل اجرایی «طرح مهارآموزی در محیط واقعی کار» با رویکرد ایجاد بستر های لازم برای اشتغال مولد و پایدار توسعه و تنوع بخشی به الگو های آموزشی و همچنین استمرار و تثبیت فرصت های اشتغال موجود و مورد نیاز جامعه به ویژه در مشاغل خرد و کوچک با استفاده از ظرفیت های آموزشی موجود در محیط های کارگاهی بخش های تعاونی خصوصی و عمومی اجرا می گردد.
در ادامه خدانظری بیان نمود: در این راستا در شهرستان 17 کارگاه شناسایی و تعداد 43 نفر نیز بعنوان مهارت آموز معرفی و ثبت پورتال جامع سازمان شده اند و با توجه به تعهد مرکز کارگاهها در حال شناسایی می باشد.
هیوه چی فرماندار شهرستان از کلیه ادارات خواست تا در طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی خصوصا اداراتی که شرکتها و دفاتر، زیر نظر آنها فعالیت دارند همکاری لازم با مرکز آموزش فنی و حرفه ای را داشته باشند.
 
تعداد بازدید کل :‌186