آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت؛
کارگاه آموزشی تحکیم بنیان خانواده در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران گرگان برگزار شد


به مناسبت گرامیداشت هفته دولت کارگاه آموزشی با موضوع تحکیم بنیان خانواده با حضور حامد زاهد دکترای روانشناسی بالینی در این مرکز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان ،پرستو حیدری رئیس این مرکز اظهار داشت: برای نشان دادن جایگاه زن در پیشبرد اهداف اقتصادی،اجتماعی و اخلاقی، نقش توسعه محور زن در جامعه،فعال کردن قابلیت های زنان در عرصه های گوناگون به جهت شناساندن زنان به عنوان سرمایه های اجتماعی در جامعه ملی باید برنامه ریزی شود.
وی همچنین تاکید کرد: بهبود و ارتقای مناسبات و روابط عاطفی،گسترش پیوندهای اجتماعی،بهبود سبک فرزند پروری،گسترش فرصت های رشد و شکوفایی،تقویت بنیه اقتصادی،هدایت و اعتلای سبک زندگی،ارتقای بهداشت و روان و هدایت و اعتلای الگوهای نقشی اعضای خانواده و توانمند سازی برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی جزیی از کارکردهای مادران و زنان در تحکیم بنیان خانواده است.
حامد زاهد مدرس کارگاه نیز مدرنیته را به عنوان یکی دیگر از آسیب های اجتماعی دانست.وی نوگرایی،ارتباط نا مشروع دختران و پسران با یکدیگر،تقلید کور کورانه از غرب را از مصداق های آسیب های اجتماعی دانست.
 
تعداد بازدید کل :‌238