آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان:
دوره آموزشی کارآفرینی و کسب و کار در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان برگزار شد


دوره آموزشی شناسایی اصول راه اندازی کسب و کارهای متوسط و کوچک( SME) برای کارآموزان مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان، پرستو حیدری رئیس این مرکز گفت: امروزه برای دستیابی به ثروت، رفاه و اشتغال،پرداختن به توسعه کارآفرینی امری اجتناب ناپذیر محسوب می شود.
وی افزود: کارآفرینی به عنوان پدیده نوین در اقتصاد نقش موثری در توسعه و پیشرفت اقتصادی کشورها یافته است.این مقوله مهم در اقتصاد رقابتی و مبتنی بر بازار نقش کلیدی داشته و به عبارت دیگر در یک اقتصاد پویا،ایده ، محصولات و خدمات همواره در حال تغییر بوده و این کار آفرین است که الگویی برای مقابله و سازگاری با شرایط جدید را به ارمغان می آورد.
حیدری تصریح کرد: بر این اساس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان به عنوان متولی مهارت آموزی بانوان در شهرستان نقش بسیار مهمی در پیاده سازی نظام آموزشی مهارت و همچنین رفع نیازهای مهارتی جامعه ایفا کرده و از این طریق به کاهش بیکاری،افزایش کارآفرینی و اشتغال و در نهایت به تقویت نیروی کار توانمند کمک می کند.
وی در ادامه بیان کرد: این دوره آموزشی برای 17 نفر از کارآموزان شرکت کننده در اولین رویداد استارت آپی با گرایش صنایع دستی از 2 لغایت 16 شهریور ماه  به مدت 20 ساعت برگزار می شود و در پایان دوره نیز به هر یک از شرکت کنندگان گواهینامه بین المللی فنی و حرفه ای اعطا می شود.
 
تعداد بازدید کل :‌240