آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان گرگان:
برد UPS مخصوص دوربین های مداربسته در مرکز آموزش فنی وحرفه ای شماره یک گرگان طراحی و ساخته شد


برد UPS مخصوص دوربین های مداربسته توسط محسن نقوی مربی برق مرکز آموزش فنی وحرفه ای شماره یک گرگان طراحی وساخته شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان گرگان، جافر رئیس این مرکز گفت: سیستم حفاظتی نیازمند اتصال به برق بوده و کارایی آن وابسته به حفظ اتصال آن به برق دائم است. چرا که تنها زمان کوتاهی قطعی برق می تواند منجر به وقفه در ضبط و به خطر افتادن امنیت مکان مورد نظر در آن بازه زمانی گردد. بدین جهت استفاده از یو پی اس (UPS) برای حفظ اتصال این دستگاه ها به برق امری ضروری به شمار می رود.
وی افزود: این برد به در خواست شرکت آکسون وبا همت و پشتکار محسن نقوی مربی برق مرکز و رضا اردبیلی کار آموز ارشد کارگاه و دیگر کارآموزان کارگاه برق ساخته و به چرخه تولید خواهد رسید.
این برد در دو نوع ، خروجی های آن به صورت استاندارد، 12آمپر دارند و تا 15 آمپر را می توانند از نظر جریان تحمل داشته باشند و نوع دیگر خروجی های آن به صورت استاندارد، 18آمپر دارند و تا 20 آمپر را می توانند از نظر جریان تحمل داشته باشند.
شایان ذکر است از دیگر قابلیت های آن نسبت به مدل های مشابه آن مجهز بودن آن به سیستم اینترنت اشیاء است که می توان از طریق تلفن همراه کنترل کرد.
 
تعداد بازدید کل :‌190