آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان:
طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی در واحدهای صنفی شهرستان گرگان اجرا می شود


جلسه هماهنگی مهارت آموزی در محیط کار واقعی با حضور پرستو حیدری رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران گرگان و امید جافر نوده رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران گرگان و مدیر واحد صنعتی جوراب بافی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان ،پرستو حیدری در ابتدا گفت:طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی بر اساس مطالعات علمی فراوان آماده و توسط وزارت کار،تعاون و رفاه اجتماعی تهیه و برای اجرا ابلاغ شده است.این طرح برای اجرا،همکاری کلیه واحد های صنعتی و صنفی و کلیه بنگاه های اقتصادی را می طلبد که با همکاری و همدلی گام بزرگی برای آموزش جوانان این مرزو بوم انجام دهند و نیروی کار ماهر و مجرب را برایرتحقق اقتصاد مقاومتی تربیت نمایند.
وی افزود: اجرای این طرح در کلیه بخش های مختلف صنعتی،کشاورزئ،خدمات و فرهنگ و هنر اجرا خواهد شد بر این اساس با توجه به فراوانی آموزشگاه های آزاد فعال در شهرستان میتوان آموزشگاه ها را به عنوان یک واحد مهارت آموزی در محیط کار واقعی در نظر گرفت تا بتوانیم افراد را به سمت مهارت آموزی سوق دهیم.
ایشان اظهار داشت:این طرح،در راستای حمایت از اصناف جهت پذیرش کارآموز و ایجاد زمینه اشتغال می باشد.
امید جافر نوده،رییس مرکز برادران نیز گفت: مهمترین رسالت فنی و حرفه ای بر اساس قانون مهارت آموزی برای افراد فاقد مهارت و افراد شاغلی است که در صف ارتقا مهارت هستند.
در ادامه با مدیر واحد صنعتی جوراب بافی شناسایی شده نیز درباره نحوه تعریف دوره آموزشی و معرفی کاراموز گفتگو شد و مقرر شد این واحد صنعتی تقاضای خود در حرفه های مورد نظر مانند: تکنسین تعمیر قطعات،طراح،بافنده،بسته بندی و بازاریابی و فروش و تعداد کاراموزان متقاضی را به مرکز اعلام کند.
لازم به ذکر است از مزایای این طرح بیمه مسولیت مدنی کاراموز در طی دوره و اعطای گواهینامه مهارتی جهت استفاده در طرح های حمایتی پس از اتمام دوره است.
 
تعداد بازدید کل :‌208