آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کلاله:
طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی در انجمن های تحت پوشش بهزیستی شهرستان کلاله اجرا می شود


صبح امروز 14شهریور جلسه توجیهی برای انجمن های تحت پوشش بهزیستی درمرکز آموزش فنی و حرفه ای با موضوع مهارت آموزی در محیط کار واقعی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کلاله، در این جلسه نمایندگان مجتمع های رحمت ، کوثر ، ره گشا ، کلینیک مددکاری اجتماعی پویا و کلینیک ترک اعتیاد سعادت حضور داشتند.
محمد شیخ رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کلاله در جمع حاضرین در خصوص دستور العمل اجرایی طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی توضیح داد و گفت: این طرح با رویکرد ایجاد بسترهای لازم برای اشتغال پایدار و مولد و همچنین تثبیت فرصت های اشتغال موجود و مورد نیاز جامعه به ویژه در مشاغل خرد و خانگی با استفاده از ظرفیت های آموزشی موجود در محیط های کارگاهی می باشد .
شیخ افزود: با توجه به اعلام رشته های آموزشی مرکز انجمن ها و NGO ها می توانند متقاضیان تحت پوشش خود را ضمن اطلاع رسانی جهت کسب آموزش به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان معرفی نمایند.
 
تعداد بازدید کل :‌212