آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
پنل کاربری
کاربر میهمان ، خوش آمدید


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آق قلا:
از ابتدای سال تاکنون بیش از 60 نفر در طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی مهارت های لازم را فرا گرفتند


در خصوص اجرایی نمودن طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی ، با ارتباط و پیگیری مستمر با واحد های صنفی شهرستان ، مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آق قلا در ۶ ماهه اول سال 1398 موفق به اجرای طرح مذکور شده است.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آق قلا ، محمد الازمنی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آق قلا گفت : نظر به اجرایی نمودن طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی و با ارتباط و پیگیری مستمر با واحد های صنفی شهرستان که یکی از سیاست های مهم سازمان نیز می باشد ؛  این مرکز در حوزه مهارت آموزی در محیط کار واقعی بخصوص بدلیل استقرار قطب مبل استان ، در ۶ ماهه اول سال 1398 موفق به اجرای طرح مذکور شده است.

وی در ادامه بیان کرد: این طرح به نحوی باعث ارتباط مستمر گروه های هدف محیط کار واقعی و کارگاههای آموزشی و نیز موجب رقابت و افزایش تولید می گردد.

الازمنی گفت: این مرکز در سال جاری به میزان ۱۳۵ نفر در حوزه مهارت آموزی در محیط کار واقعی تعهد دارد که از ابتدای سال تاکنون با شناسایی تعداد ۲۵ بنگاه اقتصادی در سامانه جامع پورتال سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ثبت شده است که تعداد ۶۱ مهارت آموز نیز در این بنگاه ها در حال فراگیری آموزش های مهارتی می باشند.

الازمنی در خصوص تنوع حرفه های این طرح گفت : این طرح در ۶ ماهه دوم با هدف تنوع اصناف و حرفه های بومی محلی شهرستان ادامه خواهد داشت. وی افزود : حوزه های تحت آموزش از قبیل صنایع مبل ، تاسیسات ، جوشکاری ، برق ، امور مالی و مسئول دفاتر کارگزینی در بنگاه های اقتصادی شهرستان در حال آموزش می باشد.

 
تعداد بازدید کل :‌257