آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
نظرسنجی وب سایت
تصویر روز

در راستای اجرای طرح ملی توانمندسازی مهارتی دانشجویان؛
تفاهم نامه همکاری با دانشگاه فنی و حرفه ای استان گلستان منعقد شد


در راستای اجرای طرح ملی توانمندسازی مهارتی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی با رویکرد اشتغال تفاهم نامه همکاری با حضور سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان، کشیری رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان و جمعی از مسئولین و کارشناسان در محل سالن اجتماعات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان منعقد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل استان گفت: در راستای اجرای طرح ملی توانمندسازی مهارتی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی با رویکرد اشتغال،موضوع مصوبه شورای عالی اشتغال و برنامه ششم توسعه جمهوری اسلامی ایران و نیز تصویب نامه کارگروه منتخب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در خصوص برنامه اشتغال فراگیر تفاهم نامه همکاری با دانشگاه فنی و حرفه ای استان منعقد شد.
وی در ادامه بیان کرد: هدف از این تفاهم نامه توانمندسازی دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاهی در جهت برطرف کردن نیاز کشور به منابع انسانی کارآمد و دارای تجارب فنی،مهارتی و حرفه ای است.
حسینی طلب در بخشی دیگر تصریح کرد: با توانمند ساختن دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی می توان بسترهای اشتغال مولد را برای آنان فراهم کرد.
از مهمترین اهداف و موضوعات تفاهم نامه، صدور مجوز تاسیس مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی در دانشگاه،بازنگری و یا تدوین استانداردهای آموزشی،شناسایی مربیان مورد نیاز برای اجرای دوره های آموزشی، همکاری در برگزاری همایش ها و کارگاه های آموزشی، همکاری در طراحی و اجرای دوره های آموزشی مهارتی به صورت مجازی،می باشد.
شایان ذکر است این تفاهم نامه به مدت 3 سال اعتبار دارد.
 
تعداد بازدید کل :‌257