آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
نظرسنجی وب سایت
تصویر روز

رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای خواهران کردکوی:
آموزش های مهارتی می تواند در روستاها عامل توسعه و اشتغال شود


جلسه ای در خصوص اجرای دوره های آموزشی در روستاهای شهرستان کردکوی با حضور دهیاران در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران کردکوی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران کردکوی، اعظم کیاء رئیس مرکز ضمن عرض تبریک به مناسبت هفته دفاع مقدس وتشکر ویژه از حضور موثر دهیاران گفت: هدف از تشکیل این نشست، شناسایی ظرفیت های روستا و به کارگیری سرمایه های انسانی در راستای اشتغال و توسعه پایدار روستا می باشد که در سایه ی آموزش های مهارتی محقق خواهد شد.
وی در ادامه بیان کرد: کانون توجه مرکز خواهران شهرستان، بانوان توانمند روستا میباشد که به عنوان سکان داران خانه و خانواده میتوانند به توسعه و هدایت جوامع روستایی به سوی کسب آموزش و ارتقا مهارت کمک کنند.
وی تصریح کرد: آموزش های مهارتی می تواند در روستاها عامل توسعه و اشتغال شود.
کیاء همچنین گفت: با توجه به اهمیت اجرای آموزش های مهارتی در روستاها، دهیاران نسبت به نیازسنجی آموزشی و همکاری در خصوص اجرای دوره های آموزشی همانند گذشته همکاری لازم را با این مرکز داشته باشند.
 
تعداد بازدید کل :‌277