آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
نظرسنجی وب سایت
تصویر روز

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گلستان با خانواده شهیدان والامقام محمدقاسم و علی رحیمی دیدار کرد


به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان با خانواده شهیدان والا مقام محمدقاسم و علی رحیمی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان،به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای گرانقدر، سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان به همراه محمد سمیعی رئیس اداره عمومی و پشتیبانی،وحید طهماسبی مشاور مدیرکل،رئیس مرکز خواهران گرگان،صیامیان مشاور امور بانوان،علی تجری مسئول روابط عمومی و امور فرهنگی با خانواده شهیدان والامقام محمدقاسم و علی رحیمی دیدار کرد.

در این دیدار سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با اهداء لوحی از خانواده شهید گرانقدر تقدیر کرد.

در بخشی از این لوح آمده است:
شهادت بهترین طریق رسیدن به اوج نقطه ی انسانیت است که نصیب مردان الهی می شود. شهیدان مظهر ایثار و استقامت هستند. آنها با شهامت و توکلی بی مثال در راه اسلام و پاسداری از وطن در مقابل دشمن ایستادند؛ از جان خود گذشتند تا انقلاب اسلامی پایدار و استوار چون سرو همیشه سبز باقی بماند.آنها رفتند تا ما در سایه سار پر برکت حکومت اسلامی بمانیم و جامعه ای منتظر را برای ظهور امام زمان (عج) آماده سازیم. آنها رفتند و درس ولایت مداری را با خون خود به ما آموختند تا با هر چه در توان داریم از ولایت دفاع کنیم.
بسی مایه فضیلت است که یاد شهدا را زنده بداریم تا فانوس روشن چراغ راه تبار عاشقان و نوید بخش بشارتی نو باشد.
به همین منظور به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس ، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید ان ، این لوح سپاس را به جهت تقدیر از فداکاری ، صبر واستقامت شما خانواده محترم تقدیم می نماید .تنفس شمیم خوش سربازی حضرت ولی عصر (عج) و تبعیت از نائب بر حقش امام خامنه ای (مد ظله العالی ) آرزوی قلبی ما برایتان خواهد بود .
شایان ذکر است رحیمی خواهر شهیدان والامقام، مدیر آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای لاله شهرستان گرگان می باشد.
 
تعداد بازدید کل :‌295