آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
نظرسنجی وب سایت
تصویر روز


سند ارتقاء وضعیت زنان در حوزه مهارت آموزی بررسی شد


با هدف بررسی سند ارتقاء وضعیت زنان در استان از طریق توانمندسازی مهارتی با آموزش های فنی و حرفه ای نشستی با حضور مدیران کل آموزش فنی و حرفه ای و امور بانوان و‌خانواده استانداری گلستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، در این نشست الهه غیناقی ضمن تقدیر از نقش آموزش های فنی و حرفه ای در توانمندسازی بانوان استان ،از ارائه اطلاعات صحیح و به موقع این دستگاه جهت جانمایی سند مذکور قدردانی کرد.
سید علیرضا حسینی طلب نیز از افزایش سهم بانوان استان در برخورداری از آموزش های فنی و حرفه ای از ۳۰ درصد به ۳۳ درصد سخن گفت و افزود : برای تحقق عدالت در حوزه مهارت آموزی نیاز به زیرساخت هایی هست که جز با تحقق پذیری اسناد بالادستی از جمله سند ارتقا وضعیت زنان استان محقق نمی گردد .
وی همچنین خاطر نشان کرد: تمام حوزه هایی که مقرر است به صورت فوق العاده به امر مهارت آموزی بانوان بپردازند نیاز به تخصیص اعتبارات ویژه دارند که امیدوارم تخصیص اعتبارات به این حوزه در سال جاری انجام پذیرد.
این نشست با مذاکره در خصوص چگونگی و روند مهارت آموزی زنان آسیب پذیر استان به کار خود پایان داد.
 
تعداد بازدید کل :‌251